Skocz do zawartości
kszyku

[ODRZUCONE]podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:kszyku
Wiek:12 wiem że za mało ale ogarniam 
Doświadczenie (w byciu adminem):byłem raz adminem na servie jakimś przez 2 tygodnie ale odszedłem 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6-10
Staż w CS-sie:w cs-sie to około 1 roku ale na servie to nie wiem grałem przed resetem 
Steam / NonSteam: nonsteam
Dlaczego Ty:ponieważ jest mało adminów na servie i dużo graczy ma haxy i nikogo nie ma to muszę latać po ts po forum w celu znalezienia admina  
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:dziennie około 3 godzin
Kontakt: ts , steam https://www.gametracker.com/kszyku123123/ , forum pw.
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/kszyku123123/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie gram na tym serwerze ale się wypowiem:

-gt

-steam

-wiek

Jestem na NIE twój wiek jest ogromną przeszkodą, wątpie aby ktoś słuchał 12 latka. A po za tym steam to główny warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek wiem że mały ale jestem bardziej dojrzały niż nie jeden admin i ogarniam dużo rzeczy jestem miły i przyjazny. cs 1.6 na steamie nie mam ale steam mam cs nie mam na steamie ponieważ nie mam kasy na to  a tak wgl poco cs na steamie  jeżeli mam cs normalnie. nt słabe bo go wczroraj założyłem. i nie odwali mi  nwm jak nie jestem taki jak napisałeś miałem adma na innym servie i w innych grach mam admina tak jak np. mta (gta san andreas na multi), trucker mp (euro truck simulator 2 na multi) i inne . @Psycholog banan

Edytowane przez kszyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kszyku co do twojego gt ty nie musisz mieć tam konta żeby dać swój link do gt mordo :)

po 2. Counter Strike Non Steam jest darmowy tak ale na Counter Strike Steam jest bardziej wymagany bo wtedy masz kontakt z większością administracji serwera/forum

 

jak dla mnie poczekaj pograj jeszcze bo wczoraj to cię w sumie 1 raz widziałem a wbijam codziennie ;p

@VisTeR.' zostawiam decyzję tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...