Skocz do zawartości
Master

 zamknięty Kondycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj problem polega na tym ze biegam o wiele wolniej niz inni gracze. Posiadam assasina (120lvl)  i mam 310 kondycji a biegam o wiele wolniej niz inni gracze majacy mniej kondycji (przykladowo: do Nodiego nie mam podejscia nawet bo on kapitanem biega co najmniej jakby miał 100 kondy więcej odemnie) W czym lezy problem? zmieniałem konfiguracje na inne ale problem dalej występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może być że nie jest zbalansowana/pobugowana kondycja w klasach, rozmawialem z Klqs to stwierdził że przydałoby się napisać klasy od nowa.

A z tym jak wiadomo roboty strasznie dużo, więc sam tego nie zrobi z racji braku czasu o którym mi mówił, Wolf jak widać po nicku no i aktywności pracuje, a ja niestety nie znam się na tym.

@WolfIDraV #Pracuje  @Malu jakieś pomysly co z tym zrobic macie może? 

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę tutaj aby nie otwierać nowego tematu.

Mało gram ponieważ mam dużo ostatnio na głowie ale dziś wbijam i patrzę ze biegam jakoś wolno jak na rozgrzewce  pytam się ludzi a oni mówią ze chyba coś się zepsuło.

Stąd też moje pytanie wie ktoś o co kaman ? czy to te zmiany z szybkością i faza testów ? bo też widziałem ze parę osób biega znacznie szybciej od innych. no i teraz czy masz 100 czy 200 kondycji to biega się tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam to samo mam 310 kondy na Assasins czyli max, a szybszy jest od mnie Szeregowiec,

Więc nie wiem jak to możliwe wypadało by coś z tym zrobić , po za tym nie tylko ja mam z tym problem ,

Jest też większość graczy na forum i tych którzy grają po za nim.

Najlepiej TRZEBA zareagować od razu. 

Nie przekładać go na pózniej.

Więc proszę o sprawiedliwość w tej sprawie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...