Skocz do zawartości
BonKot92

 zamknięty SKARGA NA CZARNA, Sypkilopejz, BRAIN I LEKKA NA KAIN

Rekomendowane odpowiedzi

No dzien dobry

Wiec tak wyglada sytuacja: Jakis czas temu gracz Brain gral na sktypcie bh*(odziwo wtedy bez czitow)* . Latal po mapie z predkoscia swiatla . ja zglaszalem to adminom Czarna i Kain (aka mroczny wladca) Aha i Sypkilopez.  Admin Sypkilopez powiedzial mi ze to tylko taka sztuczka czy cos tegos i nie moze banowac, i ze Snake robi to samo to nie trzeba. Czarna nie chciala banowac w ogole bo podobno kiedys tez skakala. A Kain powiedzial ze to skonsultuje(wiece jest najmniej winien - nie mial pozwolenia na banowanie). I teraz co sie okazuje gracz a raczej cziter Idealna Bania robil to samo na flautch servers wiec Czarna uznala ze to wina 2 skokow i je usunela wszystkim, A ja dostalem demo z ty, jak Idealna bania robil skakanie i to wygladalo inaczej - wolno i siec konczylo na serii 2-5 skokow(prosze o sprecyzowanie graczu)!!

Nie bylem przy wszystkich tych wypowiedziach ale rozmawialem z duza iloscia graczy i mam nadzieje ze dobrze to posklejalem w jasna historie.

Nie mam dowodow ale licze na szczerosc osob ktore tu przywolam.

Pisze to bo zbieram dowody na gracza brain i chce pokazac ze juz kiedys gral na kodach i to jest potwierdzone.

@~Czarna~

@Kain

@sypkilopez

@mystiq'

@Idealna Bania

@sNaKe

@Hermiona Granger.

@Brain

Edytowane przez BonKot92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro to skarga to trzeba mieć dowody. Nie ma dowodów, nie ma dyskusji ;)

PS. Każdy z nas może przywołać sobie innych graczy, zazwyczaj kolegów którzy staną po naszej stronie po opisaniu sytuacji i będą stawać na rzęsach żeby stertą bzdur "zaorać" oskarżonych ;) ale to byłoby za łatwe  ;) 

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BonKot92 wyciągnąłeś jakaś moją starą wypowiedź ze steam'a (zebym  to jeszcze wiedział jaki masz nick na stimie)

gdzie na serwie jeszcze były podwójne skoki i w/w Pan @Brain  nauczył się skakać tak samo jak Pan @sNaKe (aka skrypters) który za te same skoki dostał unbana (po obejrzeniu demka) od samego opiekuna UBT w postaci  Pana @Bezzi  demka na oby dwu Panów  nagrywałem i oglądałem sobie na spokojnie nic dziwnego nie zauważyłem w ich grze oprócz tego ze jak tak sobie skaczą to  są łatwym celem do zabicia po prostu lamili niemiłosiernie i umierali zaraz na samym początku rundy zazwyczaj co by wykluczało ich rzekome "czity" o których mowa.

skoro twierdzisz że ktoś używa czitów to zrób tak samo jak ostatnio w bodajże poprzednim twoim temacie nagraj demko (nie musisz rozpisywać podejrzanych akcji UBT zrobi to za ciebie)

wstaw demko napisz o co chodzi a UBT zajmie  się za ciebie tropieniem i banowaniem cziterów i tych większych i tych mniejszych.

a Pan @Brain nie dostał wtedy bana ponieważ był i jest czysty co widać  na końcu mojej wypowiedzi (screen) "zgłaszaj prawdziwych cziterów"

skoro zostałem wywołany do tablicy uważam że temat mnie dotyczy.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...