Skocz do zawartości
7aro

 zbanowany Skarga na Muminek

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.11.2018 20:30
Nick gracza:

Muminek VALVE_2:0:819730228


Dowody:https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1555855830
Świadkowie:
Uzasadnienie:

dorzucam protekcje gracza Muminek Gracz notorycznie obraża innych w szczególności tyczy się to mojej osoby 

oczywiście 0 reakcji ze strony @remciu

Nie wiem możne dla niektórych w kręgu domowym zwracanie się no innych " ty pizdus" czy w inny mało kulturalny sposób jest normom ale zauważalnym ze na COD 400 ten gracz ma przyzwolenie od @ na obrażanie innych graczy

Z tego co się zapoznałem to gracz notorycznie obraża graczy i ma na to przyzwolenie na cod400 sam był @ pomimo tego jego zachowanie jest niedopuszczalne widać standardowe bany dla tego nie szanującego innych gracza to za mało

tematy  dotyczące tego gracza 

 

 

To ile godzin kto ma na jakim serwerze nie zwalnia go z kultury (gram na MH od 2013r. to nie daje mi praw do rzucania obelgami w innych graczy) i nie życzę sobie aby inny człowiek mi ubliżał już nie wspomnę co mówi na serwerze ale jak wiadomo na HLTV mowa nie jest nagrywana

i jeśli zgłaszam problem na u@ liczę na jego przywrócenie do porządku an nie przyzwolenie do ubliżania ludziom

Pisałem kilkukrotnie można sprawdzić w logach i na pewno byleś aktywny bo w miedzy czasie albo kogoś kikowałeś albo banowałeś bo pojawiła się informacja.

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nwm o co ci chodzi. Znam Muminka dobrze i problemów z nim nie ma. Wiem kultury trochę mu brakuje ale jest to tak znana postać na serwerze wystarczy sobie w gt zobaczyć. Gra on bardzo długo i nikomu to nie przeszkadza jak jest mało kulturalny, jest to pozytywna osoba z którą się pośmiać i on nikogo swojimi odzywkami nikogo nie chcę obrazić. To tyle co mam do powiedzenia :)

@Bezzi to jest moje zdanie na ten temat nwm jak admini ale mi to nie przeszkadza, może czasami :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@A3ro Nieważne czy to wasz kumpel czy też nie, każda osoba która jest wulgarna na serwerze powinna być traktowana tak samo. Na serwerze nie ma przywileji jeden lepszy drugi gorszy, a tak to właśnie przedstawiłeś, jak rozumiem gracz dostał immunitet i może robić co mu sie podoba za zgodą adminów, tym samym stworzyliście grupke wzajemnej adoracji. Gracz wchodząc na serwer widzi obelgi w jego strone i to Twoim zdaniem jest okey popierasz to argumentami, bo "gra długo" co to ma do rzeczy? Nawet sam aquax wchodząc na serwer nie ma takich przywileji, na serwerze ma panować równość wobec każdego. Nie ma lepszy / gorszy.

Poczekamy na admina co ma do powiedzenia w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym momencie nie zwróciłem uwagi co pisał Muminek i co pisałeś ty na u@ bo miałem nie przyjemna sytuacje w domu i musiałem odwrócić wzrok od monitora. Następnym razem napisz z kilka razy na u@ to na pewno zareaguje.

Może i zabijałem graczy ale jak już wspominałem wyżej musiałem odwrócić kilkukrotnie wzrok od monitora, ponieważ miałem nieprzyjemna sytuacje nie będę opisywał jaka i nie widziałem co ty i Muminek pisaliście.

Edytowane przez remciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram u was od niedawna i też po wejściu na COD400 zauważyłem że z Muminkiem jest coś nie tak, spiewal, gadał sam do Siebie itp

Wystarczyło z nim zamienić kilka słów, jest mega spoko kolesiem, jednym z nielicznych którzy wnoszą na serwer cos wesołego I poprawiają humor innym

a nie tylko tiltuja . Ma taki a nie inny sposób bycia ale nie widziałem jeszcze żeby kogoś 

Obrażał w taki sposób jak Ty opisujesz.  Napisze czasami jakaś głupotę ale nikogo tym nie obraza. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muminek jest taką osobą, takim elementem który dodaje trochę atmosfery na serwer, no ale na jego obrażanie innych graczy nie można przymykać oka. Jeżeli gracz sobie nie życzy takich słów w swoją stronę zgłasza to i panowie admini w tym momencie banujemy. Musicie być sprawiedliwi, a nie że przykładowy Kowalski dostaje bana za kilka przekleństw a Mumin za cały dzień bez kultury nic. Nie jesteś pierwszą osobą którą uraził więc dostaje ode mnie bana na tydzień.

Remciu co do Twojego braku reakcji, nie widzę w sumie tutaj żadnego dowodu na to, poza Twoją wypowiedzią że mogłeś w tym momencie akurat odwrócić wzrok. Rozumiem że się może zdarzyć coś przeoczyć maszynami nie jesteśmy aby wszystko widzieć, no ale na przyszłość staraj się skupiać na swojej roli.

Tyle w temacie, chyba można zamknąć, gracz zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...