Skocz do zawartości
GoldDigggeR

 zamknięty Skarga ariadrin

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:12.10.2k18
Nick gracza:ariadrin
Dowody:HLTV "
Defuse_Go killed Skullowy with scout
`Czarna Bacardi :3 killed Gatek with awp
`Czarna Bacardi :3 killed Defuse_Go with awp
`Czarna Bacardi :3 killed Kolega Siemanko with awp"
Świadkowie:Kolega Siemanko
Uzasadnienie:Admin o nicku ariadrin, nie banuje gracza ktory podszywa sie pod opiekuna serwera @Defuse_Go, nie dość, że pisał jakieś bzdury, to jeszcze było słychac ze ma jakies 9 lat i to nie jest prawdziwy Defuse, jeszcze nie był na steamie, a Defuse ostatnio go nabył.

Chcialem sprawdzić czy owy admin ma admina poprzez wyzwiska, i tak dostałem bana o co nie mam żalu bo jednak obraza, ale to było wylacznie dlatego ze chcialem sprawdzic czy go ma. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Defuse_Go  czy uważasz, że podszywanie się w zasadzie pod samego siebie i trollowanie ludzi na serwerze jest w porządku?  Komu jak komu ale Opiekunowi nie wypada i do tego obrywa się niewinnej osobie, którą jak twierdzisz uprzedziłeś na u@, że Ty to Ty ( nie mam jak sprawdzić bo logi są wyłączone ) więc w zasadzie nie miał podstaw żeby banować i tego nie zrobił. Co nie zmienia faktu @ariadrin , że mogłeś poinformować  graczy, że to nie podszywka i może by się obyło bez takiego zamieszania. No chyba, że dostałeś zakaz bo OP doskonale się bawił kosztem graczy ;)

"
(Martwy)(CT) Defuse_Go: jak wybrac klase?

(Martwy)(CT) Defuse_Go: jak klase wybrac?

(Martwy)(CT) Defuse_Go: ej no jak klase wybrac?
[Wojskowy (Mega Premium) - 431] (Martwy)(TT) Defuse_Go: cholpaki skond mam premium "

Szukać dalej? @Defuse_Go co masz do powiedzenia oprócz tego, że jesteś pod wpływem co Cię absolutnie nie tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...