Skocz do zawartości
Moolson

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Moolson
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Potrafię się obsługiwać amxmodmenu oraz niektórymi komendami 5/10
Staż w CS-sie:6
Steam / NonSteam:Nonsteam
Dlaczego Ty:Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu. Jestem czasami w nocy a wtedy nie ma administracji i ludzie robią sobie bezkarnie takie rzeczy jak: komenda,txt,wyzywanie itp. Chciałbym to zmienić aby graczom się miło grało i żeby nie mieli żadnych problemów.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-5-6 h
Kontakt:Gg,fb,forum,skype,ts3
Link do GameTracker'a:https://gametracker.com/player/Moolson/80.72.40.110:27027/
tak wiem że trochę mało ale nadrobię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

-GT

-Obrażasz adminów (dostałeś już bana za to 3 razy !)

-Przeklinasz

+/-AMXX 

+Wiek

5 godzin temu, Moolson napisał:

Dlaczego Ty:Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu. Jestem czasami w nocy a wtedy nie ma administracji i ludzie robią sobie bezkarnie takie rzeczy jak: komenda,txt,wyzywanie itp. Chciałbym to zmienić aby graczom się miło grało i żeby nie mieli żadnych problemów.

A sam wyzywałeś wykletego08, że dał ci niesłusznego bana , dostałeś ub i jeszcze się spinałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, GoldNM napisał:

 

A sam wyzywałeś wykletego08, że dał ci niesłusznego bana , dostałeś ub i jeszcze się spinałeś...

Sorry że pisze tutaj ale jaką spine? ja go nie wyzywałem potem napisałem aby odróżniał cheaty od skilla i administracji nie wyzywam xD przeklinam jak każdy gdy sie wnerwie brawo ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15.12.2018 Moolson VALVE_2:1:15916716 MarciNeeeeeeeek. kultura/obraza 3 Godzin(y)  page.png
14.12.2018 Moolson VALVE_2:1:15916716 Gold Nova Master Obraza Administracji 3 Godzin(y)  page.png
14.12.2018 Moolson VALVE_2:1:15916716 MarciNeeeeeeeek. obraza admina 1 Godzina 

 

3 minuty temu, Moolson napisał:

i administracji nie wyzywam xD przeklinam jak każdy gdy sie wnerwie brawo ty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Moolson napisał:

Sorry że pisze tutaj ale jaką spine? ja go nie wyzywałem potem napisałem aby odróżniał cheaty od skilla i administracji nie wyzywam xD przeklinam jak każdy gdy sie wnerwie brawo ty :)

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE

-gt 

-zero kultury ( nerwy trzeba umieć trzymać na wodzy a jak nie to rozwal klawiature jak ci nie idzie xd a nie obrażaj innych )

+wiek

+kontakt

 

Popraw sie to może dostaniesz na próbe admina......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...