Jump to content
Sign in to follow this  
Radek123123123

zamknięty Odpowiedzialna administracja

Recommended Posts

Data zdarzenia: 19.12.2018
Nick gracza: TSA_Pyskaty, Lup3g
Dowody: W logach mozecie sprawdzic dostalem kicka i muta
Świadkowie: UNLUCKY  VANISH
Uzasadnienie: Sytuacja wygladala tak ze byl czas na zakup ktos rzucil mi ak ja pilem wode wiec nie mialem jak go odac czas sie skonczyl zapytalem sie co chce na to powiedzial ze dostane kicka i dostalem w momencie gdy wrocilem i zaczelem sie pytac czemu zostalem obrazony powiedziano mi ze za afk ktorego i mowic ze nie bylem afk dostalem mute gdy inna osoba zaczela sie udzielac dostala mute bo micro +16 natomiast TSA_Pyskaty sam wczesniej wspomnial ze ma 15 lat. Wydaje mi sie ze takie sytuacje nie powinny miec miejsca.Prosze o szybkie rozpatrzenie mojej skargi. Dziekuje ;). Dodaje drugi nick ponieważ notorycznie jest oszukiwany co do osoby ktora to zrobiła. 

Edited by Radek123123123

@Radek123123123 Aby sprawdzić, czy rzeczywiście dostałeś muta wystarczy, że sprawdzę sb. Proszę podać mi nick podczas gry. 

Nick @Radek123123123 nie występuje w sb. Oraz podać przybliżony czas o której sytuacja miała miejsce, aby sprawdzić demko z rozgrywki.

Edited by Arcanos

Nie było go od czwartku więc jak jeszcze raz zdarzy się taka sytuacja nie zapomnij o demku. 

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...