Skocz do zawartości
ArmTig3r

 pozytywne Perm za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ArmTiger
Godzina, data zdarzenia: 21.12.2018 - 17:25:23
Mapa: 

Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||CS:GO#1 v5|RESET SKINOW|GLOVES|FAST DROP|Multi-Head.pl 1shot1kill.pl (css_dust


STEAM_ID / IP: 

SteamID STEAM_0:0:80407589


Uzasadnienie: Prosba o wejscie na z serwera #2 na #1, ledwo co wpisalem haslo do zalogowania na serwer i banicja. Kolejny raz dostaje banicje za nic. Admin nonsteam i nieogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, ArmTig3r napisał:

 

Uzasadnienie: Prosba o wejscie na z serwera #2 na #1, ledwo co wpisalem haslo do zalogowania na serwer i banicja. Kolejny raz dostaje banicje za nic. Admin nonsteam i nieogarnia

Dziwne akcje według mnie wh więc poleciał ban proste  , a że byłem pewny na 100% że cziter to nie ss tylko od razu ban..http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1812211716-css_inferno.dem.zip

Do tego gracz zaczyna pisać na pw o mojej degradacji a wiadomo że wpył na to ma właściciel i opiekun.Gracz na dodatek zaczyna spamić na pw

40 minut temu, ArmTig3r napisał:

co tam adminku? degrad bedzie. 

20 minut temu, ArmTig3r napisał:

nie dosc ze nieogar to jeszcze konfident hahha

00:59:90 b+

03:41:60 b+    
od 04:14:00 do 04:20 przekrenca mu się dziwnie ekran b+
06:33:00 do 07:08:00 -/+b
Dodatkowo gracz przez całe demko dziwnie staje jakby coś konfigurował oraz dziwnie się zachowuje.I wiem może to mało ale samo jego zachowanie podczas rozgrywki zmusiło mnie do dania bana.

 

image.gif

Edytowane przez Mementomori2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Mementomori2000 napisał:

Ps. Po wpisaniu jego nicku lub steam id nie ma żadnych banów więc może grać xd nie wiem o co chodzi.

Nie mam pojecia jak cie przyjeli na tego admina skoro nie potrafisz nawet sprawdzic w amxbansie kto ma aktywnego bana 

Skomentuje to jedynie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...