Skocz do zawartości
Dyr

[ODRZUCONE]Admin 45k cs 1.6 to kozak jakiś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie mam pojęcie gdzie zgłosić tego idealnego Admina serwera cs 1.6 45k cod, więc robię to tutaj...

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 29 minutes and 25 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Dyr 
[AMXBans] Reason : ' Ram pam pam brak jest celi i jest ban ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 65221536 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 85.14.67.23 ' 
[AMXBans] ===============================================

chciałbym zauważyć, że sam Admin ma wbije w cele mapy, tylko jak padnie spamuje na y@, że cele trzeba wykonywać.

Jeden raz przycampiłem, bo wszyscy biegają z premium klasami, to chciałem mieć jakieś szanse... Admin nie nadaję się na ów stanowisko, ponieważ nadużywa swojej władzy, brak kultury z jego strony, a gdy ktoś użyje najbardziej polskiego słowa z słownika, to ma sape jakby mu ostatnią bułkę zabrali w szkole. Ogólnie wiem, że to cs 1.6 i nie należy mieć wymagań do graczy ale ten super admin to pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego od kilku rund siedziałeś w tym samym miejscu. Pisałem, że masz cele a ty ich nie wykonywałeś. Jeśliby to była tylko jedna runda nic by się nie działo.

A i chciałbym zobaczyć dowody na brak kultury z mojej strony bo z tego Co widziałem dwójka administratorów która dzisiaj grała kłóciła się między sobą 

Edytowane przez M@MuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj masz regulamin serwera COD 45K 

 

jest napisane w punkcie 7. Kategoryczny zakaz kampienia, a sam napisałeś, że kampiłeś, więc skarga niesłuszna

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...