Skocz do zawartości
elo999

 zamknięty Respy

Ankieta  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Poprawić ?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gram tu od 2 dni i co mnie zastanawia to czemu jest taka lipa z respami ? Przecież na chwilę obecną:

70% czasu to samo wychodzenie z respa i gonienie do drużyny do przeciwnej, a może 30% czasu to samo strzelanie (a myślałem, że na tym właśnie polega DM). Nie wspomnę już o tym, że taki układ powoduje, że co chwilę napotyka się zgraję 3,4,5 przeciwników na raz i nie mija 1 nanosekunda zanim ląduję w piachu. Następnie respi mnie kilometr od nich i znowu więcej biegania niż strzelania.

Połowa ludzi w drużynie jest skampiona przed trupem z AWP i wolą wyczekiwać wybiegających fragów niż iść i się strzelać, no niestety, niektórzy mają zabetonowane mózgi i nic się z tym nie zrobi. Z resztą taki układ temu sprzyja. Admini nic z tym nie robią, z resztą co mają zrobić, musieliby kickować 10 ludzi co 5 minut.

Zróbcie z tego serwera normalny DM z respami na całej mapie i bez podziału stron, bo gram w ta grę dłużej niż wynosi średnia wieku przeciętnego gracza tutaj, a takiej lipy z DM jeszcze nie widziałem.

 

Ewentualnie jak macie pełne macie przed wprowadzeniem jakiejkolwiek modyfikacji to przeróbcie/dostawcie DM z prawdziwego zdarzenia. Bo dobrze się strzela na tym hostingu. Jakby było inaczej to bym nie został na tym serwie dwóch minut. Chociaż i tak nie zostanę jak coś z tym nie zostanie zrobione. Biegać to ja sobie mogę w FIFIe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że respawny są akurat bardzo dobrze wyważone po obu stronach. Co do kamperów, to staramy się z eQ'LiNuX'em panować nad sytuacją w miare możliwości. DM bez podziału na strony byłby jeszcze w gorszy, w przypadku serwera z 32 slotami, grając skupiałbyś się, na "nie umieraniu" w momencie respa, a nie na zabijaniu innych graczy. Jak serwer będzie z dobrej kondycji, i będzie non stop grało sporo graczy, to myślę, że można porozmawiać z administracją i pokombinować coś nad nowym serwerem, np 24 slotowym z mapcyklem obejmującym więcej map, ale to zobaczymy co czas przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Myślę, że respawny są akurat bardzo dobrze wyważone po obu stronach

No jeżeli lubisz 3/4 swojego czasu bezsensownie biegać po mapie żeby spotkać przeciwnika to tak. Wtedy jest rewelacja.

 

9 godzin temu, kocina napisał:

DM bez podziału na strony byłby jeszcze w gorszy, w przypadku serwera z 32 slotami, grając skupiałbyś się, na "nie umieraniu" w momencie respa, a nie na zabijaniu innych graczy.

 

Bzdura z dwóch powodów. Po pierwsze kiedyś 32-slotowych serwerów z DM było pełno i nikt nie narzekał, pozwalają trenować refleks. Po drugie na tym serwerze nigdy nie ma 32 osób, wystarczy spojrzeć na gametrackera. Realnie ta liczba waha się od 16 do 26 graczy, a to już do zwykłego DM jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie raz tam wejdę i jak jest mało graczy to żeby kogoś zabić trzeba się nalatac.

Z kolei kiedy jest ich więcej potrafi zrespic mi na plecach 3 przeciwników na raz i nawet obrócić się nie zdąże .

Serwer na pewno był by lepiej grywalny gdyby te rzeczy zostały poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.12.2018 o 15:07, sypkilopez napisał:

Nie raz tam wejdę i jak jest mało graczy to żeby kogoś zabić trzeba się nalatac.

Z kolei kiedy jest ich więcej potrafi zrespic mi na plecach 3 przeciwników na raz i nawet obrócić się nie zdąże .

Serwer na pewno był by lepiej grywalny gdyby te rzeczy zostały poprawione.

To sie zgadza i ja za tym.

 

Dnia 27.12.2018 o 05:56, kocina napisał:

 DM bez podziału na strony byłby jeszcze w gorszy, w przypadku serwera z 32 slotami, grając skupiałbyś się, na "nie umieraniu" w momencie respa, a nie na zabijaniu innych graczy. Jak serwer będzie z dobrej kondycji, i będzie non stop grało sporo graczy, to myślę, że można porozmawiać z administracją i pokombinować coś nad nowym serwerem, np 24 slotowym z mapcyklem obejmującym więcej map, ale to zobaczymy co czas przyniesie.

To chyba na ZK (juz nie istnieje) nie grales nigdy.Jeden z lepszych DM kazdy na kazdego wieksze map cycle i losowy spawn a nie w jakis grupach.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...