Skocz do zawartości
nicolaus

 odrzucone Podanie Nicolaus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nicolaus
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina jakiś czas temu na jednym serwerze.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3, myślę że jeśli będzie trzeba to żaden problem się douczyć.
Staż w CS-sie:  jakieś 9 lat może więcej
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Czasami są na serwerze chwile gdy nie ma admina, w takich chwilach mógłbym ogarnąć afki, specty itp. 
Czas jaki dzienni e poświęcasz na CS-a: codziennie mnie nie ma, ale w tygodniu jestem do 10 godzin
Kontakt: Steam, mail, forum
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Nicolaus/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez nicolaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


STEAM???? Masz przegrane ponad 100h i chyba nawet hltv Cię u nas na steamie nie widziało w tym czasie ;)  Ssy tak samo dostawałeś grając NS więc nie mam pojęcia skąd ten steam się nagle wziął ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, ~Czarna~ napisał:

STEAM???? Masz przegrane ponad 100h i chyba nawet hltv Cię u nas na steamie nie widziało w tym czasie ;)  Ssy tak samo dostawałeś grając NS więc nie mam pojęcia skąd ten steam się nagle wziął ;)  

Mam Steam od Ciebie za wygranie konkursu, gram ns bo tak mi wygodniej.

 

18 minut temu, Squb napisał:

Nie rozumiem jednego zdania

"codziennie mnie nie ma, ale w tygodniu jestem do 10 godzin"

Jesteś ninją, pojawiasz się i znikasz? :ph34r:

Na nie xd

Czego nie rozumiesz? Nie ma mnie codziennie ale przegram w tygodniu na pewno 10 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nicolaus a no tak, faktycznie. Ale chcąc dostać admina musisz grać na STEAMIE ? Niestety ale na DD2 nie dajemy  admina na NS. Tak więc zapraszam na serwer na STEAMIE  a graczy i adminów do wypowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Mam mikro

2.Nie gram na Steamie bo wygodniej mi grać na ns, jeśli ewentualnie podanie zostanie zaakceptowane będę grał na steamie

3.Coś tam czasami zgłaszam na u@, jak dla mnie mało istotna uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EWENTUALNIE podanie zostanie zaakceptowane jak zaczniesz grać na steam w innym wypadku nie ma mowy ;)  Na chwilę obecną niestety podanie zostaje odrzucone i zapraszamy na serwer na steamie a później (nie wcześniej niż za 14 dni) z kolejnym podaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...