Skocz do zawartości
M4lik

 zamknięty Skarga na admina GO MOD #3

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 02.01.2019
Nick gracza: Tosia :3
Dowody: 1.image.png.09e11bb33eeefaa490be3e1b3ae2116c.png 2.image.png.2731d2b637348062b51826dc4c7f971f.png
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Na 1 ss widać jak "admin" straszy mnie banem i pyta się czy nie chcę dołączyć do osoby która została zbanowana na tydzień. A na 2 ss widać jak "admin" faworyzuje gracza i nie daje mu bana za wulgarne wyrażenie "twój stary" ( nie napisał 'ó ' ale nie trudno domyślić się o co mu chodziło) chociaż że pisałem 2 razy na u@ że ten gracz coś takiego napisał. I jeszcze jedno ( na to już nie mam ss bo nie udało mi się zrobić), na mapie de_dust2002 było głosowanie na koniec jaka następna mapa, większość osób na serwerze oddało głos na mapę de_westwood ale ktoś napisał żeby zmienić mapę na css_india2 i admin bez żadnego głosowania zmienił mapę na tą chociaż że została wybrana inna. Jeszcze coś, ten admin nie potrafi nawet wejść w dyskusję na serwerze i wyjaśnić sprawę bez afery tylko od razu straszy banem albo banuje za "prowokację".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie straszyłam Cię banem to było ostrzeżenie, dostałeś bana na 5 min za prowokację, nie była to już pierwsza taka sytuacja, kicki nie pomagały, poza tym dlaczego wstawiłeś ss wyrwane z kontekstu? 
Co do punktu 2. Poszukiwana dostała bana na 5 min za obraze, od razu po Tobie.
A po co mam wchodzić z Tobą w dyskusje? skoro i tak to do niczego dobrego nie dąży, upominam raz, kolejny, to potem dostajesz bana na 5min, a że się nie potrafisz zachować i cały czas zaczepiasz to takie skutki.

Malik has left the game
 Najlepszy gracz w tej rundzie: nauczycie mnie grac???
 Zdobyl 4 fragi
 Ustrzelil 3 hsow
Malik connected
Malik is joining the Terrorist force
PTB: Round ended, checking teams.
*** MydeLko [t] killed JakJaNoob with a headshot from ak47 ***
*** nauczycie mnie grac??? killed Poszukiwana <3 with a headshot from m4a1 ***
PTB: Transfering MydeLko [t] to the Ts
*** nauczycie mnie grac??? killed Malik with a headshot from deagle ***
[Gold Nova III]  *DEAD* JakJaNoob :  ehhehehe

ZIOMIX34 killed Ale Poco?Dlaczego? with m4a1
*** Tosia :3 killed Aimbot.exe with a headshot from ak47 ***
[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  daj jeszcze 1 cwaniaku

nauczycie mnie grac??? killed Tosia :3 with m4a1
[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  daj

*** MydeLko [t] killed MaskawUDU with a headshot from ak47 ***
nauczycie mnie grac??? killed bonarekxd with ak47
[/*] Chcesz posluchac utworow CT / TT? Napisz /roundsound 
Ale Poco?Dlaczego? is joining the Counter-Terrorist force
Uwaga za minute rusza CSGO Jackpot zgarnij pule, by to zrobic uzyj komendy /jackpot
[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  mowie daj jeszcze 1 kika

*** MydeLko [t] killed ZIOMIX34 with a headshot from ak47 ***
*** MydeLko [t] killed DeeLeyt with a headshot from ak47 ***
[Master Guardian I]  *DEAD* Ale Poco?Dlaczego? :  ide do ct kampic

 

HunteR _v1 is joining the Terrorist force
[Gold Nova III]  *DEAD* JakJaNoob :  ja

[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  toska mam takie pytanie

[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  potrafisz czytac cos co ktos inny napisze? czy tylko jak ja obrazam

*** nauczycie mnie grac??? killed Ale Poco?Dlaczego? with a headshot from ak47 ***
[Silver Elite]  *DEAD* Poszukiwana <3 :  malik we idz z td bo wkurzasz ludzi

Welcome to |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||CS:GO#3 V5|RESET SKINOW|KLANY|GLOVES|Mult
[Gold Nova III]  *DEAD* JakJaNoob :  ktos   awp  za   awp   ?

 

 

MydeLko [t] killed HunteR _v1 with m4a1
[Master Guardian Elite]  *DEAD* Malik :  i jak takich ludzi szanowac co nawet ni

*** Poszukiwana <3 killed BOUTCH with a headshot from m4a1 ***
Ale Poco?Dlaczego? killed RafaczuToSkill with awp
nauczycie mnie grac??? killed Poszukiwana <3 with ak47
MaskawUDU connected
*** nauczycie mni + Ale Poco?Dlac killed MydeLko [t] with a headshot from ak47 ***
MaskawUDU is joining the Counter-Terrorist force
PTB: Round ended, checking teams.
Malik has left the game                             
PTB: Transfering Ale Poco?Dlaczego? to the Ts
[/*] Chcesz wylaczyc roundsound? Napisz /roundsound 
Uwaga za minute rusza CSGO Jackpot zgarnij pule, by to zrobic uzyj komendy /jackpot
[Silver Elite]  *DEAD* HunteR _v1 :  resp

Poszukiwana <3 has left the game
[Silver Elite]  *DEAD* Poszukiwana <3 :  brawo

[Silver Elite]  *DEAD* Poszukiwana <3 :  ty

*** Ale Poco?Dlaczego? killed JakJaNoob with a headshot from awp ***
[Gold Nova III]  *DEAD* RafaczuToSkill :  brawo !
 

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Tosia co do punktu 2. Dałaś jej bana po tym jak napisałem 2 razy na u@ i przestałem już to zgłaszać i zacząłem pisać na czacie rzeczy które uznałaś za "prowokację" i dałaś mi za to bana więc już musiałaś jej dać za kulturę bo wiedziałaś że napiszę skargę. Tylko że jest jeden - ona napisała to chyba 7 minut przed tym jak mi dałaś bana, a jak to zgłaszałem to miałaś to gdzieś i nie chciałaś jej dać bana.

I jeszcze co do zmiany mapy, wytłumaczysz to tutaj dlaczego zmieniałaś mapę bez możliwości oddania głosu czy chcemy grać tą mapę czy nie?

A i 1 ss pochodzi z mapy de_eldorado która rozpoczęła się o 16:50,a pierwszego bana za "prowokację i obrazę" dostałem dzisiaj o 17:44, więc wychodzi na to że straszyłaś mnie tym banem już dużo wcześniej.

Jeszcze 1. Dlaczego jeżeli zgłaszam gracza na u@ np. że go przycina to totalnie to olewasz i nic z tym nie robisz?

 

Edytowane przez M4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www32.zippyshare.com/v/CawXSzGG/file.html

SS w moją stronę, tuż przed tym jak @Tosia napisała do ciebie, czy chcesz dołączyć do wazona. Potem leciały kolejne podteksty od ciebie, że na serwerze są faworyzacje itp.

Co prawda mam tutaj zarzuty do @Tosiaoraz @OseRaN, że "przymulają" jeśli chodzi o dawanie banów. 

Co do ciebie @Malik, Dostałeś wcześniej 3 bany(przed tym o 17:44) i później kolejnego za kolejną prowokacje. Nie licz że będziesz ostrzegany, przed kolejnym banem.

Tak, @Tosia mogła zbanować/dać ostrzeżenie by nie obrażała. Jak widzisz gdy ktoś kogoś obraża, to pisz U@, bądź mi jak jestem, to gracz dostanie bana. A nie ty wbijasz, zobaczysz obrazę, to z pretensjami , że on/ona ma dostać bana, bo ty dostajesz, przy pierwszej lepszej obrazie. Przez takie zachowanie, dostajesz bany i nadal będziesz je dostawał, bo to psuje atmosferę w grze. 

@Tosia Nie pisz więcej "Ostrzeżeń" typu " Chcesz dołączyć do.." bo to brzmi jak straszenie banem, nie jak ostrzeżenie.

Temat zamykam bo skarga nie słuszna.

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...