Skocz do zawartości
Wywra

 zamknięty Strata pieniędzy dzięki adminowi

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszałem na u@ żeby nie kickał, bo kupuję klasę, Abu celowo kicknął. Kto mi zwróci siano za SMSy teraz? Bo kody już nieważne.

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 dałem Ci na godzine człowieku za obraze,
Po 2 jak się kupuje premke, to można wejść chyba na SPECTA?
Po 3 na tym serwerze, nie pograsz już przez najbliższy tydzień.
Nie mam nic do dodania, do wiedzenia, za te wulgi na forum, Pan dostaje bana na tydzień jak tylko pojawi się na serwerze.
20190103164501_1.thumb.jpg.a1e6f4eaf3c6927d3fc8732334458a73.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogłem wejść na specta od razu po wejściu do gry bo "Only 1 team change is allowed" o czym dobrze wiesz. Pisałem na u@ małpiszonie, udajesz, że nie widzisz. Temat do zamknięcia, a Ty jesteś śmieciem, do widzenia.

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ośmieszaj się, dostałeś na u@ info, można było poczekać te 10s aż bym wpisał kod, ale musisz pokazać jaki to jesteś wielki bo masz amxmodmenu i stoisz ponad wszystkim, niewazne, że ktoś straci pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale mi nie zależy na wyjaśnianiu sprawy i dalszym płaceniu na serwer, na którym admina dostaje koleś, który dostaje bezpośrednio na u@ prośbę o kilka sekund żeby nie kickał i robi to celowo. Myslałem, że odkąd odszedłem coś się pozmieniało tutaj, ale skoro dalej admini są wybierani losowo (albo gorzej), to wolę pobluzgać i nie grać :) 

 

@Kempes # Wiesz, kiedyś na tym serwerze adminowałem i zachowywałem się "normalnie", skonczyło się na tym, że prawie każdy admin COD400 mnie cisnął za pilnowanie porządku i pomaganie graczom, oskarżając o masę rzeczy, wyzywając od ku**w i śmieci (stąd mój ironiczny nick na serwerze), a gdy byli proszeni o dowody, to nagle cisza, albo zmienianie tematu na inne oskarżenia. Wybacz, że trafiło na Ciebie, ale nastawienia do administracji tutejszej raczej nigdy nie zmienię, bo odkąd pamiętam co najmniej połowa adminów tutaj to bufony nadużywające swojej pozycji.  Np. ostatnio Nodi przedłużał rundy o minutę albo i dłużej ubijając AFKa z tajemnicą śmierci 1/1 zamiast kicknąć i cały serwer czekał na koniec rundy, żeby sobie chłopaczyna mógł podexpić. Niestety Was się nie da inaczej traktować, bo swoim zachowaniem niszczycie ten serwer i niestety dalej posadki dostaje byle kto.

PS. Ładny multiposting xD

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zrobiłem tego celowo, było dużo ludzi na serwie, a nie jestem cały czas w czat wpatrzony, jak też gram, tak ? 
Po prostu gdybyś podszedł inaczej do sytuacji, miała by ona inny finał, byłbym Ci wstanie kupić tą premke, ale jak ktoś nie szanuje mnie, to ja nie będę szanował jego.
Trzeba było napisać normalnie, pogadać jak chłop z chłopem, a nie latać i obrażać. Nie mam nic więcej do dodania. 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wywra  Ja Ciebie rozumie, ale nie warto wybuchać od razu agresją, sam nie jestem święty... no ale, jak ktoś mnie wyzywa nie będę przechodził obok tego obojętnie. Sory, ale mam swoje zasady, nie chciałem Ci zrobić na złość uwierz. Po prostu nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...