Skocz do zawartości
SQNFUN

 zamknięty [KONKURS] Zaufaj mi, jestem grafikiem! 2019#1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie będę się zbytnio rozpisywał tylko napiszę to co jest najważniejsze.
W zabawie mogą wziąć udział wszyscy - aquax oraz cała administracja oraz użytkownicy którzy nie mają nawet 10 postów.
Konkurs polega na narysowaniu w paincie (warunek konieczny) sylwestra na multi-headzie, najlepiej w formie komiksu.
Z poprzednich edycji pamiętam, że największą popularnością cieszyły się pracę w których przedstawiano administracje forum/ts w śmiesznych sytuacjach (to taka podpowiedź).
Mam nadzieje, że tym razem będzie więcej prac niż przy ostatniej edycji jak i pamiętajcie aby było śmiesznie ;) 
Wygrywają pierwsze 3 osoby które zbiorą jak największą liczbę jakichkolwiek reakcji.

Pierwsze miejsce gra do 10ciu euro na steamie
Drugie miejsce gra do 5ciu euro na steamie
Trzecie miejsce VIP bądź premium na jakimś z serwerów MH na okres miesiąca

p.s Jeżeli prac będzie mniej niż 10 to nagrodzę tylko pierwsze miejsce grą za 5 eurosków.
Zapraszam do udziału w zabawie!

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 10.01.2019 o 22:34, SadoS napisał:

Zrobione oczywiście humorystycznie, zapraszam innych do udziału w zabawie

mhhhh.png

Wybierz sobie gre do 5ciu euro i dodaj mnie na steamie. Szkoda że tak mało osób wzięło udział no ale cóż. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...