Skocz do zawartości
R4d3k

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> R4d3k - Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Radosław

 

2. Kontakt: Steam/PW

 

3. Lokalizacja: Irlandia

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: To zależy od dnia, kilka godzin, najczęściej w porach nocnych

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Hmm 5-8 godzin, różnie to bywa

 

6. Posty (min.250 sensownych): Jest

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymywać porządek na forum, pomagać innym forumowiczom, kulturki na forum pilnować

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętne, jakiekolwiek bym dostał.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam takie umiejętności, jestem członkiem UBT.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam.

 

11. Coś o sobie: Mam 20 lat. Jestem już na mh 9 miesięcy. Jestem adminem ODD2 oraz członkiem UBT. Jestem spokojną i miłą osóbką. Nigdy nie szukam zaczepek, kulturalny i przyjazny.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Doświadczenie posiadam, byłem moderatorem na 3 innych forach, lecz nie pełniłem tej funkcji już od dawna. Szybko ogarnąłbym co i jak. :)

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie, wielkie TAK. Również nie ukrywam tego, że jesteś moim 2 faworytem na tę posadę. Z posadą UBT i Adminem radzisz sobie bardzo dobrze i myślę, ze z Moderatorem też nie będziesz mieć problemów. Jesteś aktywny na forum, miły oraz pomocny. Powodzenia ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na duże tak.

 

 

Znam go realnie i mogę na spokojnie napisać, że Radek nie złożył podania po to, żeby niedługo zrezygnować ze stanowiska moderatora, jestem o tym w stu procentach przekonana. Można mu zaufać i wiem, że nie zawiódłby i byłby skłonny starać się jak najbardziej byłoby to możliwe.

 

 

 

Powodzenia  :good: .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam Cię bardzo dobrze, wydaje mi się, że swoje obowiązki wykonujesz z wielką odpowiedzialnością. Moderator to poważna funkcja. Aktywny na forum, dość długo na forum, nie widzę przeciwwskazań. :) Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pamiętam Cię bardzo dobrze, wydaje mi się, że swoje obowiązki wykonujesz z wielką odpowiedzialnością. Moderator to poważna funkcja. Aktywny na forum, dość długo na forum, nie widzę przeciwwskazań. :) Tak.

 

 

Takie same powody daję Ci Wielkie TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jesteś aktywny, ogarniasz UBT i z tego, co pamiętam, to ogarniasz też admina. Na tak. Powodzenia.

 

 

Powody tu daje wielkie TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, miły,pomocny,ogarnięty z rangą UBT i Admina radzisz sobie doskonale więc i modka ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez wątpienia duże tak. Jednak Radziu podanie złożyłeś :D. Wszystkie wymagania spełnia, aktywny na forum, długo z nami jest. Pomocny chłopak i ta funkcja jest odpowiednia dla Ciebie. Trzymam kciuki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


R4d3k, spokojny, opanowany i bezkonfliktowy. Nie przypominam sobie żadnej skargi na niego. Zawsze kulturalny i bezstronny, gdy sytuacja tego wymaga (nawet, gdy chodziło o brata). Naturalny kandydat na osobę pilnującą porządku na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Moderatora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...