Skocz do zawartości
LOVASSS

[ZAMKNIĘTY] NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [Luty]- Głosowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy do końca marca 31.03.2017.r  do godziny 20:00 !

 

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 2 osoby.

3. H@, S@, i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru!

 

Nick Kandydata:

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

 

 

 

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników, głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Missia

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Pomocna miła czasami zadziorna i słodka w tym co robi, zawsze służy pomocną dłonią. Uśmiechnięta, wesoła i wie czego chce w życiu.

 

Nick Kandydata: @señor

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ponieważ widać, że zależy mu na funkcji UBT. Od samego początku dobrze wkomponował się w zespół i naprawdę dobrze sobie radzi.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Missia

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jest to mega pomocna oraz pracowita osoba, bo objęciu przeze mnie nowego stanowiska poinformowała mnie że mogę na nią liczyć :)

 

Nick Kandydata: @SQNFUN

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : To co ten człowiek robi jest nie do opisania :D Jego ostatnia reklama rozwaliła system, wrzuca dużo artykułów. Niby zbiera trochę warnów ale odrabia je z prędkością światła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Ripton

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Zawsze siedzi na chatboxie oraz jest mega pozytywną osobą.

 

Nick Kandydata: @SQNFUN

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Napisał bardzo fajne oraz co najważniejsze oryginalne artykuły. Ponad to lubi czasem wyrwać warna za śmieszkowanie xD

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Freezu

Dlaczego ta osoba (Rozwinięta, sensowna wypowiedź)?: Ta osoba zawsze mi pomoże. Jak potrzebuję jakieś grafiki do redakcji albo nie radzę sobie z czymś z forum to On zawsze jest i nigdy nie odmówi pomocy. Poza tym działa na forum jak nikt inny i dba o forum, tak, że nikt nie może narzekać. Taki skarb!  :x

Nick Kandydata: @Doman
Dlaczego ta osoba (Rozwinięta, sensowna wypowiedź)?: Podobnie to osoby wyżej, On również mi zawsze pomoże, tylko nie z grafiką, a redakcją. Ostatnio robi bardzo dużo i jest dla mnie wielką podporą. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Smajli.hlx1
Dlaczego ta osoba: Jak na swój bardzo młody wiek robi bardzo dobre prace graficzne, oby tak dalej!

Nick Kandydata: @BeZzi
Dlaczego ta osoba: Multi-Headowy detektyw, a zarazem opiekun UBT który bardzo angażuje się w to co robi.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @BeZzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Pogania mnie do roboty, wygania ze mnie lenia, pracuje również za mnie. :D

 

Nick Kandydata: @Missia

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Miła, służy pomocną dłonią, a nawet dwiema, potrafi wysłuchać, pocieszyć oraz nadużywa "xd". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam dwóch kandydatów na ten miesiąc, którzy mi dość mocno zaimponowali. ^.^

Są nimi.... Uwaga uwaga....


Nick kandydata: @knoppcio
Dlaczego ta osoba?: Potrafił rozśmieszyć nieziemsko na zebraniu Administracji swoimi "żarcikami". :D
Lubię ludzi odważnych i szalonych, a Knopik właśnie taki jest, dlatego otrzymuje ode mnie głos. :D

Nick kandydata: @Natsu!
Dlaczego ta osoba?: Po prostu nadzwyczajnie za bycie sobą. Za rozmowy i za to, że .... (pozwólcie, że zostawię to w tajemnicy). :)
Napisałabym coś, ale nie chcę ujawniać prawdziwego oblicza osoby, na którą głosuję. :D
Przecież zawsze miał opinię wrednego na MG i niech tak zostanie... ^.^ (Wiem, że trochę Cię zdradziłam, wybacz xd)

<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata:  @BeZzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :  Zawsze mi pomoże ,ma dobre poczucie humoru i za to wielki Plus :D,   ogólnie to fioletowy banan <3:D

 

Nick Kandydata: @Doman

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :  Bardzo dobrze radzi sobie w redakcji ,ma ciekawe pomysły, przykłada się do swojej pracy  :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @BeZzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Zrobił ostatnio duży postęp, z uporem maniaka dąży do celu.

Nick Kandydata: @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Jego wkład w rozkręcenie redakcji oraz zaangażowanie w życie forum jest naprawdę imponujący :)

Nick Kandydata: @Freezu

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Bo dzięki niemu mamy gdzie marnować swoje życie :) 

 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata: @Missia 

Dlaczego ta osoba? Mimo swego wieku, nie da wejść za skórę starszym osobą ( co niby są "dorośli" ) ogarnięta, wkłada czas jaki może w życie forum, dobrze zorganizowana osoba. ( w teorii można mówić i mówić )

Nick kandydata: @BeZzi

Dlaczego ta osoba? Mimo jego narcyzmu momentami, pokazuje swoje oblicza poprzez doskonałość i chęć starania oraz dążenia do wymarzonego celu. Mimo charakteru, posłuchał mnie, gdzie na dobre wyszło mu, oby tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @señor

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Spędza dużo czasu jako UBT, widać go w codziennym życiu forum.

 

Nick Kandydata @Aureox

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Od początku działa na 100% w UBT, dobry redaktor, nieco słabszy admin :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @BeZzi

 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Bo mi kazał , groził mi ze jeśli na niego nie zagłosuje wylecę z UBT:D nie no żartuję, wykonuje świetną pracę jako OPUBT choć jak objął to stanowisko miałem mieszane uczucie, ale spełnia je bardzo dobrze, dlaczego : sprawdza wszystko dosłownie wszystko nawet te które są już sprawdzone przez innych członków UBT. Po drugie zawsze służy pomocą jak mam w czymś problem albo czegoś nie rozumiem. Dziękuję za to :beer:

Edytowane przez Pawe( L )eK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick @Doman 

Dlaczego on: Bo jest moim bratem i wytrzymuje ze mną. Robi dobrą robotę, jako redaktor i poradzi sobie jako Support. 

Nick: @BeZzi

Dlaczego on: jako nowy Op UBT radzi sobie dobrze. Czasami się na mnie wydrze, ale jest git. Pomocny i dokładny i jest fajny. ^^:kappa: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Danke:*#URLOP napisał:

 

  Ukryj zawartość


Nick kandydata: @knoppcio
Dlaczego ta osoba?: Potrafił rozśmieszyć nieziemsko na zebraniu Administracji swoimi "żarcikami". :D

 

 

Rzecz w tym, że On nie żartował i ma na Ciebie chrapke jak rumun na zasiłek ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


@EDIT Danke:*
Bardzo zabawne, ciekawe skąd to przekonanie. :D

 

Edytowane przez Danke:*#URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata: @Missia 

Dlaczego ta osoba? Miła,pomocna, pracowita, widać że poświęca dużo czasu i uwagi oraz angażuje się w swoje prace, a także w życie serwera

Nick kandydata: @BeZzi

Dlaczego ta osoba? Pracowity, widać że angażuje się i dobrze wykonuje swoje obowiązki jako op ubt  i zawsze stara się służyć pomocą   
Pozdrawiam, powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...