Skocz do zawartości
Frost`

[ZAMKNIĘTY]Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję aby zrobić paczki map na dany miesiąc. Chodziło by o to że na dany miesiąc dodajemy kilkanaście map, które będą grane przez ten miesiąc,  w następnym miesiącu zmieniamy paczkę tych map na inną.  Myślę że była by to fajna opcja żeby nie były grane te same mapy bo od dusza to można się porzygac 

 

 

@SUNN. Oj nie tylko mi :D

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i dodalibyśmy nowe mapy, ale co z tego? Gracze i tak będą wybierać dusty westy assaulty i eldorado. Moim zdaniem propozycja frosta jest jak najbardziej do rozpatrzenia, bo i mi osobiście nudzi się grać na tych samych mapach. Do paczki powinny zostać jeszcze dodane tylko małe mapy z wiadomych przyczyn - nie zawsze jest dużo graczy. Można by było robić też coś w stylu głosowania na dane mapy na miesiąc, ale z drugiej strony na forum udziela się dość średni % społeczności cod 200. Kończąc, jestem na tak, jeśli to tylko wypali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo usunąć te najczęsciej grane i wprowadzić cos nowego na jeden miesiąc i zobaczyć czy ludzią się spodoba ;) Tylko z drugiej strony jakby patrząc na ludzi grających to oni tylko dd2. Jesli jest cos innego połowa graczy wychodzi ;) No  ale cóż dzieci dusta nie zmienisz także neutral ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...