Frost` Posted October 16, 2017 #476600 Posted October 16, 2017 (edited) Mam taką propozycję aby zrobić paczki map na dany miesiąc. Chodziło by o to że na dany miesiąc dodajemy kilkanaście map, które będą grane przez ten miesiąc, w następnym miesiącu zmieniamy paczkę tych map na inną. Myślę że była by to fajna opcja żeby nie były grane te same mapy bo od dusza to można się porzygac @SUNN. Oj nie tylko mi Edited October 16, 2017 by Frost` Cannabisek, SQNFUN and RYBSON 2 1
KroniXXX Posted October 16, 2017 #476606 Posted October 16, 2017 A nie lepiej dodać pare nowych mapek albo wymienic za stare bo co miesiąc kompowanie nowych paczek jest to tak jak by syzyfowa praca
Frost` Posted October 16, 2017 Author #476611 Posted October 16, 2017 @KroniXXX można zrobić 12 paczek na każdy miesiąc i zmieniać tylko.
RYBSON Posted October 16, 2017 #476617 Posted October 16, 2017 Może i dodalibyśmy nowe mapy, ale co z tego? Gracze i tak będą wybierać dusty westy assaulty i eldorado. Moim zdaniem propozycja frosta jest jak najbardziej do rozpatrzenia, bo i mi osobiście nudzi się grać na tych samych mapach. Do paczki powinny zostać jeszcze dodane tylko małe mapy z wiadomych przyczyn - nie zawsze jest dużo graczy. Można by było robić też coś w stylu głosowania na dane mapy na miesiąc, ale z drugiej strony na forum udziela się dość średni % społeczności cod 200. Kończąc, jestem na tak, jeśli to tylko wypali.
Gustaw Posted October 16, 2017 #476642 Posted October 16, 2017 Albo usunąć te najczęsciej grane i wprowadzić cos nowego na jeden miesiąc i zobaczyć czy ludzią się spodoba Tylko z drugiej strony jakby patrząc na ludzi grających to oni tylko dd2. Jesli jest cos innego połowa graczy wychodzi No ale cóż dzieci dusta nie zmienisz także neutral KroniXXX 1
Cannabisek Posted October 16, 2017 #476655 Posted October 16, 2017 Mozna sprobowac jak dla mnie dobra propozycja
FunnyPuma Posted October 16, 2017 #476658 Posted October 16, 2017 Można by było pomyśleć nad tymi paczkami map na każdy miesiąc. Ewentualnie można zrobić, tak - usunąć parę dustów (zostawić np tylko dd2) i to samo zrobić z innymi mapami - westami, assaultami i innymi.
7aro Posted October 16, 2017 #476687 Posted October 16, 2017 Jest jedno proste rozwiązanie wyłączyć możliwość vote na mapy i włączyć zwykły mapcyrcle usuwanie map jak i robienie osobnych paczek mija się z celem bo i tak za każdym razem ludzie będą głosować na to samo.
SUNN. Posted October 16, 2017 #476688 Posted October 16, 2017 Godzinę temu, 7aro napisał: Jest jedno proste rozwiązanie wyłączyć możliwość vote na mapy i włączyć zwykły mapcyrcle Do tego trzeba jeszcze dokoptować plugin z małymi mapami żeby nie było sytuacji gdy gra 10 osób a wypada np. kabul albo inna duża mapa.
7aro Posted October 16, 2017 #476689 Posted October 16, 2017 (edited) plugin na male mapy już jest tylko teraz się nie orientuje czy jest wgrany jako osobny czy jako całość z vote na mapy Kiedyś grało się normalne mapcyrcle i było git nikt nie qq ze cały czas dust i dust Edited October 16, 2017 by 7aro
Opiekun Sieci Born Posted October 26, 2017 #477862 Opiekun Sieci Posted October 26, 2017 Od przyszłego miesiąca będę starał się je systematycznie zmieniać. Wszelakie propozycje map zgłaszajcie do mnie. RYBSON 1
Opiekun Sieci Born Posted October 26, 2017 #477863 Opiekun Sieci Posted October 26, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
2
1
Popular Days
Oct 16
10
Oct 26
2
Top Posters In This Topic
Born 2 posts
7aro 2 posts
Frost` 2 posts
KroniXXX 1 post
Popular Days
Oct 16 2017
10 posts
Oct 26 2017
2 posts
Popular Posts
Frost`
Mam taką propozycję aby zrobić paczki map na dany miesiąc. Chodziło by o to że na dany miesiąc dodajemy kilkanaście map, które będą grane przez ten miesiąc, w następnym miesiącu zmieniamy paczkę tych
Gustaw
Albo usunąć te najczęsciej grane i wprowadzić cos nowego na jeden miesiąc i zobaczyć czy ludzią się spodoba Tylko z drugiej strony jakby patrząc na ludzi grających to oni tylko dd2. Jesli jest cos in
Born
Od przyszłego miesiąca będę starał się je systematycznie zmieniać. Wszelakie propozycje map zgłaszajcie do mnie.