Skocz do zawartości

  No Mercy

   Świeżak

  2 obserwujących

  O No Mercy

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  525 wyświetleń profilu
  1. No Mercy

   Ja podobnie jak Tosia. Gdyby tyle osób nie pisało o nim na [email protected] to może byłbym za, ale na razie pozostanę bezstronny.
  2. No Mercy

   Ja jestem jak tak. Może mimo niskiej znajomości AMX, to najmilsza osoba na serwerze i sądzę, że byłaby świetnym adminem.
  3. No Mercy

   Jestem na tak, znam go z CS'a. Przydałby się ktoś jeszcze do pomocy na serwerze i sądzę, że sprawdzi się jako admin. + wiek + AMX + gt + doswiadczenie - ns
  4. No Mercy

   Na serwerze od dłuższego czasu istnieje opcja kupna skinów na rynku za 'stattracki'. Problemem jest łatwość ich otrzymywania, przez co nikt nie korzysta z rynku, a każda oferta wymiany za 'stattracki' uważana jest za kpinę ze strony kupującego. Uważam, że lepszym sposobem byłoby wprowadzenie np. euro, jak jest na innych serwerach. Oczywiście ich zdobycie też musiałoby zostać utrudnione. Wtedy zainteresowanie wystawianiem i kupnem skinów, kluczy itp. prawdopodobnie by wzrosło. Obecnie opcja /rynek jest zbywana. Nie jest to jakiś palący problem, lecz sądzę, że warty uwagi. Pozdrawiam.
  5. No Mercy

   W sumie gdybyśmy z Mentosikiem zostali adminami to zapanowałby ład i porządek jak nigdy
  6. Nick: No MercyWiek: 16 latDoświadczenie (w byciu adminem): W CS Source byłem adminem na jednym z serwerów, lecz krótko, ponieważ niedługo potem został zamknięty.Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4, ponieważ już nieco zapomniałem, lecz szybko się uczę i chciałbym się w jakiś sposób wykazać.Staż w CS-sie: 2 lata w CS 1.6 i po pół roku w Source i Global Offensive.Steam / NonSteam: Posiadam obie, lecz większość czasu spędzam na NonSteam.Dlaczego Ty: Chciałbym zostać adminem na CSGO #3, ponieważ irytują mnie cheaterzy i niekiedy brak kultury, szczególnie u młodszych graczy. To przekłada się na spadek zainteresowania serwerem. Mam łagodny charakter i nie daję się ponieść emocjom. Na serwerze większość stałych graczy mnie zna i darzy sympatią.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ponad 2 godzinyKontakt: Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198406496683/Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/No Mercy/79.133.216.81:27015/
  ×