Skocz do zawartości

  Marlenka

  Płeć Piękna

  2 obserwujących

  O Marlenka

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 09.04.1996

  Informacje

  • Imię
   Marlena
  • Płeć
   Kobieta
  • Miejscowość
   Warszawa

  Ostatnio na profilu byli

  800 wyświetleń profilu
  1. Marlenka

   Hejoo
  2. Marlenka

   1 klasa liceum, to było 8 lat temu?
  3. Marlenka

   O matko kocham Cię Wandis
  4. Marlenka

   Autko
  5. Marlenka

   Nigdy nie przyznaje się do błędu, zawsze brnę w swoje nawet jeśli wiem że nie mam racji i się pogrążam
  6. Marlenka

   Gdy pogryzł mnie pies
  7. Marlenka

   Siedzac w muzyce wszystko jest dla mnie ważne, od bitu po klip oraz tekst. Jednak słuchając zagranicznych kawałków, gdzie nie znam języka, trudno wspomnieć o tekście. Więc podstawa dla mnie jest chyba właśnie bit.
  8. Marlenka

   Mało kiedy mam kaca. Zdarzyło się może hmm że 2 razy
  9. Marlenka

   Na podłodze Na dole czy na górze?
  10. Marlenka

   Robi piękne naleśniki na pól patelni ( potrafi tworzyć zwierzątka)
  11. Marlenka

   Pierwszy raz w Krakowie (nie kłamie)
  12. Marlenka

   [P] Czy masz jakieś hobby? [P] Co chciałbys robic w przyszłości? [P] Co uważasz na temat ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta?
  13. Marlenka

   2
  14. Marlenka

   @Psycholog banan [P] Czy jesteś dziewczyną? XD [O] Poczekaj sprawdzę... W dowodzie mam wpisane "kobieta" więc chyba tak [P] Bezzi z tobą porozmawiał na ts/dc? [O] Nie, mieliśmy natomiast okazję popisać chwilę ze sobą [P] Czy ktoś podoba ci się na forum ? [O] Ciężko mi powiedzieć, nie przeglądałam wszystkich fotek [P] Czy ktoś nie zasługuje na aktualną pozycje na forum? [O] Jestem tutaj zbyt krótko aby to ocenić [P] Ile razy byłaś uważana na chłopa? [O] Aż 4 razy, natomiast nie rozumiem do tej pory dlaczego [P] Kogo nienawidzisz na forum a kogo uwielbiasz ? [O] Uwielbiam wszystkich, nie jestem osobą, która szuka wrogów [P] Wóda czy piwo? [O] Z dwojga złego wybieram piwo @Reeejkuu [P] lubisz mnie? [O] No jasne że tak aniołku [P] jaki kolejny tatuaż chcesz sobie zrobić? [O] Nigdy tego nie planuję, zawsze mam milion pomysłów na raz. Zazwyczaj idę do mojego kolegi, który tak mnie krzywdzi, a on ma już dla mnie ciekawą propozycję. @Born [P] Kim ty jesteś? [O] Jestem kobietą @RYBSON [P] Jaki alkohol najbardziej lubisz pić? Marka, smak dokładnie. Kolega chce wiedzieć. [O] Nie lubię alkoholu. Jeżeli już coś piję to drinki. Mojito, Pina colada @Gustaw [P] Kolega kolegi sąsiada pyta ile masz w bicku? [O] Kolega spokojnie obejmie mój biceps jedną dłonią [P] Gdybyś miała do wyboru między @RYBSON i @elo elo 350 to czmeu byłby to @Born? [O] Odpada, nie znam @Born [P] Jak długo masz zamiar spędzić na forum? [O] Czas pokaże Oby jak najdłużej [P] Czemu jak 3/4 shoutboxa zobaczy że jak jesteś online to im się włącza stuleja? [O] Normalna reakcja, gdy faceci widzą nową kobietę na forum @wandi [P] Skąd jesteś? [O] Konstancin - Mała miejscowość pod Warszawą [P] Lubisz zdrowe odżywianie? [O] W życiu. Jestem świnką, jem wszystko (prócz kilku małych wyjątków, Ty wiesz jakich ;P) @elo elo 350 [P] Tak? [O] A może nie? [P] Z iloma raperami się znasz? [O] Z wieloma. Siedzę w tym środowisku, dlatego wielu z nich jest dla mnie jak druga rodzina [P] Jak poznałaś Kartky'iego? :O [O] Poznaliśmy się na Młodych Wilkach w 2017r jak dobrze pamiętam. [P] Założysz snapa? [O] NIGDY!!!! @j4k s!3 gr4 [P] whisky czy piwo? [O] Piwo piwo piwo [P] pies czy kot? [O] I piesek i kotek, kocham wszystkie zwierzątka [P] ja czy @wandi ^^ [O] Ty i @wandi @Mategros (P) Jakie jest twoje marzenie? [O] Mam bardzo wiele marzeń. Jedno z moich największych marzeń to aby moja mama wróciła do zdrowia i wygrała z chorobą z którą zmaga się od kilku lat. Inne moje marzenie to zwiedzić cały świat i założyć wspaniałą rodzinę. Proste ale szczere (P) Z kim masz najlepszy kontakt z MH? [O] Kilka osób się znajdzie. @[email protected]@[email protected]@j4k s!3 gr4 (P) Twój ulubiony serwer? [O] Jasne że ODD2 Jeszcze raz wielkie dzięki @Max Bugs za nominację. Wam wszystkim dziękuję za bardzo ciekawe pytania. Ja natomiast nominuję @ReeejkuuPowodzenia robaczku :* @wandi a Ciebie pozdrawiam zarazo mała
  15. Marlenka

   Tak jak kolega wyżej, komórka
  ×