Skocz do zawartości
A3ro

Yasuo- poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, widze że ten dział jest zakurzony i nic do niego nie jest dodawane a więc postanowiłem coś wrzucić :D . Pokaże wam pare informacji o bohaterze którym jest Yasuo.

Umiejętności:

1.Droga Wędrowca ( pasywka)

Podwaja szansę Yasuo na trafienie krytyczne. Dodatkowo Yasuo tworzy tarczę, gdy się porusza. Tarcza aktywuje się, gdy otrzyma obrażenia od bohatera lub potwora.

2.Nawałnica Stali ( użycie Q )

Koszt: Darmowa
Zasięg: 475

Atakuje w przód, zadając obrażenia wszystkim wrogom w linii.

Przy trafieniu Nawałnica Stali na kilka sekund przyznaje ładunek Nadchodzącej Burzy. Przy 2 ładunkach Nawałnica Stali wystrzeli tornado, które wyrzuca w powietrze.

Nawałnica Stali jest traktowana jak podstawowy atak i skaluje się tak samo.

Atakuje w przód, zadając 20/45/70/95/120 (+100% obrażeń od ataku) pkt. obrażeń fizycznych.Przy trafieniu Nawałnica Stali na 6 sekund przyznaje ładunek Nadchodzącej Burzy. Na 2 ładunkach Nawałnica Stali wystrzeliwuje tornado, które wyrzuca w powietrze.
Nawałnica Stali jest traktowana jak podstawowy atak: może trafić krytycznie, nakłada efekty przy trafieniu, przerywają ją efekty kontroli tłumu, a jej czasy odnowienia i rzucenia są zmniejszane przez prędkość ataku.Jeżeli Nawałnica Stali zostanie użyta w trakcie doskoku, uderzy w okręgu.

3.Ściana Wichru ( użycie W )

Koszt: Darmowa
Zasięg: 400

Tworzy ruchomą ścianę, która blokuje wszystkie wrogie pociski przez 4 sekundy.

Tworzy ruchomą ścianę, która blokuje wszystkie wrogie pociski przez 4 sekundy.

4.Zamaszyste Cięcie ( użycie E )

Koszt: Darmowa
Zasięg: 475

Doskakuje do wybranego wroga, zadając obrażenia magiczne. Każde użycie zwiększa podstawowe obrażenia następnego doskoku aż do wartości maksymalnej.

Nie może być użyte ponownie na tym samym wrogu przez kilka sekund.

Jeżeli Nawałnica Stali zostanie użyta w trakcie doskoku, uderzy w okręgu.

Doskakuje do wybranego wroga, zadając 60/70/80/90/100 (+60% mocy umiejętności) (+20% dodatkowych obrażeń od ataku) pkt. obrażeń magicznych. Każde użycie zwiększa podstawowe obrażenia następnego doskoku o 25%, do maks. 50%.Nie może być użyte na tym samym wrogu przez 10/9/8/7/6 sek.Jeżeli Nawałnica Stali zostanie użyta w trakcie doskoku, uderzy w okręgu.

5.Ostatnie Tchnienie ( użycie R )

Koszt: Darmowa
Zasięg: 1400

Miga do znajdującego się w powietrzu wrogiego bohatera, zadając obrażenia fizyczne. Ponadto wydłuża czas, który spędzą w powietrzu wszyscy pobliscy wrogowie. Maksymalnie napełnia Płynność, ale usuwa wszystkie zgromadzone ładunki Nadciągającej Burzy.

Następnie na pewien czas krytyczne trafienia Yasuo zyskują znaczną ilość przebicia dodatkowego pancerza.

Miga do znajdującego się w powietrzu wrogiego bohatera, zadając pkt. obrażeń fizycznych. Ponadto o sek. wydłuża czas, który spędzą w powietrzu wszyscy pobliscy wrogowie. Maksymalnie napełnia Płynność, ale usuwa wszystkie zgromadzone ładunki Nadciągającej Burzy.Trafienia krytyczne Yasuo na sek. zyskują% przebicia dodatkowego pancerza — efekt ten obejmuje pancerz uzyskany dzięki przedmiotom, wzmocnieniom i runom.

Najlepsze itemy: 

Phantom Dancer LoLInfinity Edge LoL
Berserker's Greaves LoL
/images/item/guardian-angel.gif LoL/images/item/the-bloodthirster.gif LoL/images/item/mercurial-scimitar.gif LoL

Rozwój umiejętności

JOstrze Dorana - Szybki start | Yasuo - League of Legends - poradnik do gry
 Ja tak rozdaje umiejętności jak chcecie możecie inaczej. Jak się spodoba można dać plusika :D

 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak wszystko wziąłeś pewnie z lola jak oni to opisali i napisałeś po prostu własnymi słowami nic więcej.

A i jeszcze jedno co tych "Najlepszych itemów" zależy od sytuacji i na jakie postacie się gra a nie że wybierasz te same i na każdy mecz.

@elo elo 350 i ma 10 lvl on da się sprawdzić przecież:P.

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pomysłu poradnika nie mam zarzutów, lecz do treści już mam. Po pierwsze wiem, że napisałeś poradnik dla nas, abyś coś ponabijał, ale większość z nas wie jakie umiejętności ma yasuo. Miałem nadzieje, że poradnik będzie dotykać tematyki kontr, jak grac tą postacią, jak na nią grać, jak nie feedować itd. Sam jestem mainem yasuo i co grę wykręcam prawie podobne staty co masz na zdjęciu. Moim zdaniem poradnik jest dobry, lecz mało informacji dla osób, które chciały by poznać bliżej mechanikę tej postaci. Następnym razem jak będziesz pisał jakiś poradnik, to posłuchaj się moich rad, umieść w nim info na temat kontr, jak one działają. Za chęci masz +, ale do treści minusik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...