Skocz do zawartości
Patys

 odrzucone Podanie Patys [ Vol. 2 ]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Patys

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu serwerach cod mod jak i innych modach.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: Ponad 10 lat ( były przerwy długie & krótkie)

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty: Jestem osobą: Miłą, przyjazną, pomocną, postępującą według regulaminu nadanej jej.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy a tak to wieczorki jak pracuję wiec koło 16/17 do godzin późnych

Kontakt:
GG- 17331386
Skype- Neox-PL
FB- www.facebook.com/ipatysi

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Patys/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK

+ AMX 10??? nikt z administracji naszej nie ma tak opanowanego 

+ wiek 

+ komunikatywny

+ zgłasza mi wszyski na u@ 

- Godziny które nadrobi 

Można go zabrać na testy, czuje że wszystkich zaskoczy pozytywnie :) 

2 tyg nie minęły, ale to nie jest duży problem prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie mi że odpowiadam pod swoim podaniem, lecz czytając wasze komentarze typu:

-godziny   [Które da się nadrobić]

-składanie podania co 2 tygodnie [Pod moim wcześniejszym podaniem było że next week. Więc postanowiłem napisać ponownie.]

(Ogólnie patrzył bym na ważniejsze punkty a nie: przegrane godziny [których aktualnie mam już 6] / czas pisania podania)


                                                                                                                                                                                                                                                   Jeszcze raz przepraszam za odpowiedź pod moim podaniem
                                                                                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam, Patys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...