Skocz do zawartości
Vixen.

cl_flushentitypacket

Rekomendowane odpowiedzi

Ten komunikat wyskakuje w momencie kiedy internet gubi pakiety i główną przyczyną jak już napisali wyżej jest łącze. Co do lagów w grze to być może tak jak u mnie po zmianie windowsa na 10 przyczyną była synchronizacja pionowa. System wrócił do ustawień fabrycznych, fpsy spadły przez co lagowało więc trzeba było ją wyłączyć na nowo i było wszystko jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co kombinować z programami wystarczy będąc w cs wklepać w konsole net_graph 3 i na wykresach będzie widać czy gubi pakiety ;)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi to że gubi to jedno, a to gdzie je gubi to drugie. WinMTR pokaże czy gubi je już u siebie czy na bramkach ISP i późniejszych.

Problem nie dotyczy serwera, więc pasowałoby go przenieść tutaj: https://multi-head.pl/forum/143-problemy-i-pytania/

PS. Spróbuj zagrać z wyłączonym defenderem. Możliwe że nie dałeś odpowiednich uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.01.2019 o 14:16, sypkilopez napisał:

Polecam program winMTR 0.92 sprawdzisz nim swoje łącze czy przypadkiem nie gubisz pakietów jak wykonasz sprawdzenie daj znać co wyszło.

 

Wyłączenie defendera nie pomaga... Net też jest ok

Próbowałem juz wszystkiego co znalezlem w google i nic nie pomaga. Please pomóżcie...

Zrzut ekranu (1).png

Edytowane przez Vixen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.01.2019 o 12:18, ~Czarna~ napisał:

Ten komunikat wyskakuje w momencie kiedy internet gubi pakiety i główną przyczyną jak już napisali wyżej jest łącze. Co do lagów w grze to być może tak jak u mnie po zmianie windowsa na 10 przyczyną była synchronizacja pionowa. System wrócił do ustawień fabrycznych, fpsy spadły przez co lagowało więc trzeba było ją wyłączyć na nowo i było wszystko jak wcześniej.

Jak to zrobic bo nigdzie nie widze takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.01.2019 o 01:42, SUNN. napisał:

Problem nie dotyczy serwera, więc pasowałoby go przenieść tutaj: https://multi-head.pl/forum/143-problemy-i-pytania/

 

Kilka tematów poniżej też nie dotyczyło serwera ( łącznie z tym, który dotyczył tego samego problemu) czemu więc nie były przeniesione do odpowiedniego działu? xD



@Vixen. Podpytałam tu i tam i co do tych pakietów to podpowiedzieli żebyć spróbował jeszcze pokombinować z cl_updaterate i cl_cmdrate.  ;) Z mojej strony to jeśli grasz na wi fi to podepnij się może kablem? A jeśli nadal Cię laguje tak jak mówiłeś to odpal menadżer zadań i tam przy hl.exe ustaw priorytet na niski i wyłącz synchronizację pionową.( https://www.download.net.pl/jak-wlaczyc-lub-wylaczyc-v-sync-synchronizacje-pionowa-w-grach-na-pc/n/6953/)


/edit
Brak odzewu więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...