Skocz do zawartości
Bezzi

#102 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

W tym kraju chyba wszystko :D M.in. służbe zdrowia, 500+ (no nie ukrywajmy, że teraz patologia będzie sie poszerzać), zmniejszyłbym skale biedoty, wziął sie za prywatne firmy bo w większości jest tak, że pracownicy zapieprzają i zarabiają najniższą krajową, a ten co chodzi i drze jape na nich zarabia 10 razy więcej (znam takie przypadki i tam nie pracują tylko osoby o wykształceniu zawodowym lecz i też wysokim), zleciłbym wybudowanie elektrowni atomowej (też nie ukrywajmy że mocno by nam sie przydała. Ludzie boją sie, bo był jeden albo dwa przypadki na świecie, że coś sie stało i trzeba było ewakuować miasto i masa ludzi zginęła ta co nie zdążyła sie uratować), mocne dofinansowanie na stworzenie firm na skale światową w broni czy urządzeniach elektrycznych/elektronicznych żeby pokazać sie w topce i żeby inne kraje odkupowałyby to od nas co zwiększy budżet państwa i tak dalej...

Jeszcze sporo mógłbym wymieniać, ale powiedzmy sobie szczerze - Sam jako prezydent nie mógłbym wiele zrobić, ale starałbym sie

Edytowane przez Rey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie nie wiem co JA bym zmienił, bo w sumie co ja mogę wiedzieć o tych sprawach. Także myślę, że zrezygnował bym z takiego stanowiska na rzecz osoby bardziej odpowiedniej do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...