Skocz do zawartości
HoT H3arT

 zaakceptowane Podanie by HoT H3arT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HoT H3arT
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Sprawowałem tą funkcję wiele razy, dostawałem pochwały od właścicieli oraz miałem szansę kandydować na opiekuna serwera z dostępem do ftp :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 4 lata
Steam / NonSteam: Niestety mam NS, ale za jakiś czas będę miał steam.
Dlaczego Ty: Jestem osobą miłą i pomocną. Nie wchodzę w głupie i nie potrzebne kłótnie. Unikam faworyzacji i każdego banuje jednakowo, tzn jeśli jeden obrazi i dostanie bana na 30 min, to drugiego nie banuję na 1h. Nie obrażam, przeklinam, jak pisałem jestem osobą sympatyczną. Na serwerze jest mało adminów aktywnych, może z 3, a kolejna para rąk by się przydała. Mam mały staż na serwerze 3 dni, ale ponad 2h. Będę grał codziennie i sprawiedliwie osądzał graczy. Nie lubię jeśli ktoś gra na wspomagaczach, mam na to tzw. uczulenie. Regulamin akceptuje i podpisuję się pod jego zapoznaniem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godziny.
Kontakt: GG - 57699080 i za jakiś czas podam steam do profilu ^_^
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/HoT H3arT/91.224.117.52:27140/

GT musi się ogarnąć aby pokazał dzisiejszy czas. Spędziłem ponad 2 h ;) Miło się gra na serwerze.

Co do składki, wiem że nie jest ona wymagana, lecz jestem skłonny zapłacić w nowym miesiącu, szczegóły będą na priv ^_^

Edytowane przez HoT H3arT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie z powodu takiego że jesteś nowy na serwerze i może masz 2 h dziennie ale grasz od 3 dni musimy się bardziej poznać admini muszą cie bardziej poznać bo dopiero później wychodzi wszystko tak było z pewnym adminem "FASTEREM". Moim zdaniem napisz podanie za 2 tygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym.

Grając z tobą nie zauważyłem, abyś sprawiał jakiekolwiek problemy.

Wydajesz się ogarnięty. Nie wiem jak tam ze zgłaszaniem twoich podejrzeń do adminów oraz oraz czy Administracja Serwera Cię kojarzy.

Co do treści "pomocny" to nie zauważyłem tego na serwerze :P. Co do "miły" potwierdzam heh :pp

To prawda. Nie wchodzisz w kłótnie.

Mam wątpliwości co do doświadczenia, dlatego mój głos to dwutygodniowy okres próbny.

 

Edytowane przez Squb
A tak sobie v:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...