Skocz do zawartości
bake

 zamknięty 5 letni bug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu otrzymałem perma tzn. Mam wstawić screeny na forum.

Tak jak 3-5 lat temu tak samo teraz nie zostały mi zrobione screeny  (wiem gdzie ich szukać wiec nie piszcie mi o tym ) nie pisze tego by dostać ub a raczej pomóc serwerowi, klasy są ciekawe i przyjemnie sie kiedyś grało gdy na serwerzy było full osób, ten bug jest problematyczny bo być może wiele osob dostało niesłusznego perma przez co liczba grających osob spadła. 

Pamietam że moderacja tu kiedyś wspominała coś o tym bugu że wystepuje tylko na win7 czy coś w tym stylu miałem robione 4 razy screeny przed tymi od was i dla pewnosci dzisiaj poprosilem o zrobienie mi screenow i wszystko bylo okej wiec wina na pewno lezy po stronie tego serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie wersja winodwsa, a csa jest od tego zależna, bodajże z 2014 roku. Jeśli masz inną to na 100% te ss Ci się zapisały i nie mów, że nie, bo to nie prawda. Nasze ss zapisują się w formacie TGA. Tamte ss co dostałeś jaki miały format BMP? To nie jest żaden BUG jak siedzę w tym ponad 2 lata, gdzie osoba zapierała się twardo, że nie ma ss, po czym później na pw cudownie je razem z nim znalazłem. Ileż razy były sytuację gdzie ktoś wysłał screen z folderu, gdzie jak wół było widać, że ma te ss, a twierdził, że ich nie ma. Taki przypadek z wersją gdzie te ss się nie zapisują nie zdarzył się nigdy odkąd w tym siedzę. Albo ktoś po prostu się spali i ich nie wstawi, albo ich nie widzi, bo nie czyta poradnika, który za każdym razem jest podsyłany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś racje znalazłem je.

Ale mam wątpliwości co do tej metody gdyś mi o tym TGA nie napisał to nie domyślił bym się że to one wcześniej właśnie zwróciłem na nie uwagę ale nie mogłem ich zobaczyć podstawowymi programami windowsa. wystarczyła by zmiana nazwy na mapę na której je robiono.

Edytowane przez bake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponieważ nigdy nie było z tym problemu i faktem jest, że go nie ma. Pierwszy raz widze taki temat, specjalnie dla Ciebie pobiorę każda wersję csa i dam Ci znać czy wszystko działa jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...