Skocz do zawartości
koNraDM4

 zamknięty Mędrzec mi się popsuł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z mędrcem, teleport przestał działać, wiecznie pokazuje, że trzeba odczekać 10 sekund do teleportu i nic z tego nie wychodzi, jakieś pomysły co zrobić? Nabiłem już 62 lvl i głupio byłoby teraz porzucać postać jak exp idzie tak powoli, a bez teleportu to po prostu postać z ujemną inteligencją i zbugowanym bezlikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax Być może i tak jest, ja te perki sprzedawałem bo zasięg teleportacji ten podstawowy w zupełności wystarczał mi na większości map bo i tak używałem go by znaleźć się nieco za plecami przeciwników doprowadzając ich do szewskiej pasji i pogadanki o tym, że klasa jest za mocna (to już subiektywna ocena tego bo to mocno zależy od tego jak kto potrafi nią grać, paru próbowało i się odbiło od niej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szczerze mowiac tak sie przygladam temu tematowi i normalnie podczas rozgrzewki na nozu a czasem nawet podczas gry saperem na nozu wyskakuje komunikat uzyj teleportu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kula Tak to bardzo możliwe bo gdy odpalałem mędrca to właśnie jak działało wszystko to nie mogłem się teleportować świeżo po wejściu do gry bo miałem komunikat by czekać 10s, potem już działało, a teraz dostaję na początku komunikat "Teraz możesz użyć teleportu" próbuję użyć i jest komunikat by czekać 10 sekund ale dalej nic z tego, klasa ma zbugowany bezlik (tzn przeładowania szansę 1/3 ale to działa tylko jak ręcznie przeładowujesz a jak walisz serią to działa jak bezlik), a wiem, że są próby by coś z tym zrobić, teraz gdy klasa ma sam bezlik ale teleport nie działa to szczerze mówiąc jest dość słabiutka bo aug jednak na fullauto to nie grzeszy celnością więc teleport się przydawał by znaleźć się bliżej przeciwnika i puścić stosowną serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to raczej z innej klasy. Do jutra postaram się ogarnąć ten teleport i ten komunikat ale nie obiecuje

@koNraDM4 Eh juz powinno śmigać, jedna głupia negacja która nie wiem skąd się wzieła wszystko psuła :D

Problem z "mozesz uzyc teleportu" też zażegnany. Najlepiej jak @koNraDM4 albo ktoś inny potwierdzy czy ten teleport działa

A i prawdopodobnie bedzie działał bez dodawania w inteligencje 

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...