Skocz do zawartości
troooy

 odrzucone Podanie o UBTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ` troy. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z pod nicku " jastrząb ", albo " nexooon ".
Wiek: 16 lat
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:1:184357145
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ostatnio zarejestrowałem się na forum, więc mój staż jest bardzo krótki, ale oczywiście to nadrobię w przeciągu najbliższych dni
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak jak powyżej pisałem, niestety nie dawno co się u was zarejestrowałem, więc NIE.
Coś o sobie:

- Na imię mi Wiktor

- Mam ukończone 16 lat

- Mieszkam w województwie Lubuskim niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego

- Interesuje się eSportem, piłką nożną, siatkówką

- Łącznie w serię gier Counter Strike gram już lekko ponad 7 lat.


Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie, to nigdy nie byłem członkiem grupy UBTeam w CS:GO. Doświadczenie swoje jak UBTeam, miałem w starej wersji "Counter Strike Source". @grubydll może mnie pamiętać, bo obydwoje zaczynaliśmy swoją przygodę od Source i nawet razem założyliśmy kiedyś sieć w tej wersji, gdzie sprawowałem rolę UBTeam, grubo ponad 2 miesiące. Nigdy w Source nie było na mnie żadnej skargi ani informacji od właścicieli, że źle rozpisałem demko, czy też nie słusznie postąpiłem.


Dlaczego Ty: Tak jak pisałem powyżej, posiadam tam jakieś doświadczenie w roli UBT, gram ostatnio bardzo często na serwerze z arenami i bardzo polubiłem ludzi oraz atmosferę, która panuje na forum, czy to też na serwerach waszej sieci.

Tak wiem bardzo dobrze, że strasznie się rozpisałem, ale bardzo zależy mi na tym, aby pełnić u was rolę UBTeam.

Życzę miłego dnia

Pozdrawiam

troooy.:pikachu:

Edytowane przez troooy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...