Skocz do zawartości
noname 400

 odrzucone noname komendy?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: noname
Godzina, data zdarzenia: 11.03.2019 - 16:53:10
Mapa: de_dust2
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:457135083  http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=1574
Uzasadnienie:  Bugowanie kondycji mając ledwo 210?, chyba nie to. Komendy? Zapewne na cl_fo... jakbym je używał to nie byłbym w stanie tak manewrować i płynnie poruszać się"tyłem/bokami" z tego co zauważyłem to także serwer ustala automatyczną wartość cl_forwardspeed itd...

Proszę kogoś obeznanego z Cod Mod'ami"który potrafi odróżnić bieganie na komendzie prosto z problemami do manewrowania, a doświadczenie w Cod Mod'ach: 

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1903111357-de_dust2.dem.zip

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1903111423-de_dust2002.dem.zip

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1903111634-de_dust2.dem.zip

Linki do 3 ostatni map gdzie tak biegam"według OGARNIĘTYCH ADMINÓW to bugowanie stat/komendy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2004119766_Beztytuu.thumb.png.bdff6a0d6a551e17a9da508d80baab9b.pngZ tego co patrzyliśmy z

 

 używałeś tego wziąłem swoim shoterem full w kondycje posiadałem wtedy łącznie 230 pkt i nie byłem wstanie osiągnąć takiej szybkości co ty podejrzewam że nawet nie miałeś full kondycji dodanej
Dodam jeszcze od siebie że nie tylko my to zobaczyliśmy bo wiele graczy do mnie pisało ze takich owych rzeczy używasz

@noname 400 na tej samej mapie co dostałeś bana sprawdzaliśmy z @MoNt3 moim shooterem na full kondycji i z vipem speeda nie było porównania co do twojej szybkości z tego co mi wiadomo na 71 lvl nie ma nawet full kondycji do tego dodam od siebie że nie widziałem byś miał perk typu buty komandosa dodające jeszcze więcej speeda

właśnie na mapie dd2 testowaliśmy to i dalej biegałeś na zbugowanych umiejętnościach bądź komendach

9 minut temu, noname 400 napisał:

Tutaj masz racje, dostałem ostrzeżenie i już tak nie robiłem, możecie zobaczyć w logach/hltv po Alpinie"Gdzie dostałem ostrzeżenie słowne" po Alpinie była mapa Ddd2, link macie do dema w 1 poście.

Edytowane przez THC EryQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bugowales hp i konde z apteczkami sam sie do tego przyznales na u@ ze ktos tak bugowal rakiety bijac po 200 i majac 200hp wiec w czym tu problem w tym ze patrzelismy na Ciebie od dluzszego czasu i sprawdzalismy full konde na innych klasach zadna z nich nie porownywala se do Twojej szybkosci 

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj masz racje, dostałem ostrzeżenie i już tak nie robiłem, możecie zobaczyć w logach/hltv po Alpinie"Gdzie dostałem ostrzeżenie słowne" po Alpinie była mapa Ddd2, link macie do dema w 1 poście.

edit:

Po 1 nie przyznawałem tylko stwierdziłem fakt jak jest"było" przy Adminach.

Po 2 Skoro ostrzegacie, to chyba oczekujecie że poprawię się, a jeżeli nie poprawiłbym zachowania zrozumiałbym karę.

Po 3 Chyba przesada że ban permanentny za rzecz, której po ostrzeżeniu nie robiłem.

 

@THC EryQ HAJ MOGŁEM BUGOWAĆ SKORO MIAŁEM TLYKO 150 HP I FULL KONDYCJE"200+"??? TO ŻE NIE POTRAFICIE DODAĆ STATYSTYK VIPA I POLICZYĆ NA POZIOMIE 7 LETNIEGO DZIECKA Z PODSTAWÓWKI NIE MUSI OD RAZU ZNACZYĆ ŻE BUGUJE. 

A jeżeli bugowałem na dd2, proszę o czasówkę demka hltv, żadnych log. Chcę mieć to czarno na białym, a jeżeli kłamiecie oczekuje jakiejś kary dla was w postaci ostrzeżenia za bluźnierstwo.

@Nemezis ad Chłopie, ja od wczoraj"soboty, nie pamiętam" zacząłem tu grać, co to za głupoty piszesz?

@MoNt3 Jak latałem bugująć statystyki, daj mi czasówkę demka. A jeśli łżesz jak pies bo KOLESIOSTWO to zrezygnujesz z flag na 400"Skoro taki pewien jesteś, to dlaczego nie zgadzasz się?" <<< Pytanie retoryczne, jakby ktoś nie wiedział.

 

Oczekuje zwrotu ViP'a kilkugodzinnego za problemy"kolesiostwo" ze strony Adminków.

 

@Bezzi Na tym demku według nich bugowałem"mapa po ostrzeżeniu mnie, gdzie zaprzestałem bugowania"  http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1903111634-de_dust2.dem.zip

@THC EryQ Powodzenia bieganiem strzałkami+zatrzymując się co chwilę bo nie ogarniasz strefy.

@Kula Idź sprawdź czy w szkolę Cię nie ma, cóż to zmieni jego perspektywa, a hltv?...

Edytowane przez noname 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie też to dziwiło , jak wczoraj grałeś na normalnej Kondycji ,a za to dziś jakoś mnie to zdziwiło że gracz taki jak ty w 1 dzień,już tak to opanował że tak szybko biegał,speedhacker nawet tak niema , za to jestem pewien że to było na komendzie , po za tym niech wyciągną z HLTV,

/- Wypowiadanie się w własnym odwołaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na dd2 też latałeś bugując staty lecz nie udało mi się tego nagrać bo jak schodziłem na speca to normalnie grałeś tutaj jest 6demek z alpine i dd2 nie chciało mi się ich przebierać na alpine jak Cię upomniałem to i tak grałeś dalej tak 

https://www85.zippyshare.com/v/ONQBH64b/file.html

W razie w jest jeszcze htlv mapa przed alpine cała mape tak grałeś bo jak tylko wszedłem na serwer to gracze się skarżyli na Ciebie ;) 

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię od odpowiedzialności za naruszanie go.

Ps. Nie robcie spamu tylko poczekajcie na wypowiedz kogos z ubt ;) to jest ich teren więc nie spamujcie 

@Bezzi zaraz Ci podam 16:08-16:33 ale gdzies tak koło 16:15 powinno byc 

@Bezzi z reszta na demko noname.dem widać jak ma 230hp i jak biega.

Jak chcesz sprawdzać hltv czy coś to się działo na 3mapach albo i wiecej bo ja wbiłem na dust2014 i tam już tak latał przez alpina i na dust2 poleciał 

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Bezzi napisał:

Mógłbyś określić datę i godzine +/-?

niestety nie. tak pisal na u@ na mapie Alpin admin @MoNt3 wiec dlatego odnioslem sie do tego dawal full konde uzywajac apteczki wiec @Bezzi musisz napisac do niego prawdopodobnie ma nagrane demko

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Krótka piłka z waszej"admina" strony, ban czy ub, jak ban to wklejasz tu"swoje demo jakby to coś zmieniało" i piszesz czasówki gdzie bugowałem i dlaczego. Głupie pierdolenie że biegam szybciej/wolniej ch**a da, skoro w każdej rundzie zaczynałem po 150 hp mający 200+ kondycji i perk: notatki kapitana.

2. Nie bugowałem? Jak do tego dojdzie oczekuje WIELKIEJ SKRUCHY i przyznania się do namawiania kolegów"adminów" by potwierdzali Twoją wersje. Przed logami/dekmiek niczego nie ukryjesz"przekręcisz"

 

@MoNt3 Aha czyli jak kogoś ostrzegasz żeby"robił cele/nie używał mikra bez mutacji" to nawet jak dana osoba się poprawi, banujesz go za to co robił przed ostrzeganiem? Jeżeli jest taki Twój tok myślenia???

 

Edytowane przez noname 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, noname 400 napisał:

1. Krótka piłka z waszej"admina" strony, ban czy ub, jak ban to wklejasz tu"swoje demo jakby to coś zmieniało" i piszesz czasówki gdzie bugowałem i dlaczego. Głupie pierdolenie że biegam szybciej/wolniej ch**a da, skoro w każdej rundzie zaczynałem po 150 hp mający 200+ kondycji i perk: notatki kapitana.

2. Nie bugowałem? Jak do tego dojdzie oczekuje WIELKIEJ SKRUCHY i przyznania się do namawiania kolegów"adminów" by potwierdzali Twoją wersje. Przed logami/dekmiek niczego nie ukryjesz"przekręcisz"

 

po 1 to troche kultury bys uzyl po 2 do szkoly idz sam bo niestety jestem troche starszy od Ciebie po 3 bugowales tak na kilku mapach co nie zmienia faktu ze za to i tak powinienes perma dostac bo zrobiles to celowo

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tydzień bana będzie dobrą nauczką na przyszłość. Byłeś upominany, zresztą nawet sam sie do tego przyznajesz. Następnym razem będzie perm bez możliwości odrobienia, szkodzisz nam, szkodzisz naszej sieci dlatego sie ciesz, że taki łagodny ban. 

 

A propo do adminów, Mumina nie chce widzieć na serwerze.

 

Rozejść się:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...