Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zauważyłem że użytkownicy nie głosują na wszystkie serwery, lecz na te co za głos mają reputację. I moja propozycja jest aby administracja też oddawała reputację za głosy na serwery.

 

 

Pozdrawiam Wr3dnyy ;)

Edytowane przez Wr3dnyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam jak w ostatnim czasie była spina o to, że w przywilejach uploadera  jest możliwość wymiany punktów na punkty reputacji, więc tutaj mamy podobną sytuacje, bo oddać głos na serwer a dodać jedną mapkę to prawie ta sama ilość czasu ;> Tak czy siak wiem, że  np na only dd2 ludzie sobie dodają głosy za oddany punkt, także średnio się do "przekłada" np do osób, które kilka lat  pracowały sobie na reputacje (taką osobą może być np @Malu

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat u Czarnej stosują taki patent, ale to dodają reputację zwykli użytkownicy i Pani Op co jest dobrym chwytem na pozyskanie nowych głosów, działa to na zasadzie coś za coś. Nie sądzę aby gdzieś indziej przyniosło taki sam skutek jak w przypadku ODD2. Po za tym nikt nie broni graczom którzy zagłosują w dzialach dać za to reputację, to już dobra ich wola. Osobiście nie mam zamiaru latać po działach z głosowaniem i dawać reputację za głos, jak wspomiałem to dobra wola użytkownika jeśli zagłosuje - a powinna być skoro gra na serwerze i mu sie podoba, racja? 

Tyle ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...