Skocz do zawartości
THC EryQ

 zamknięty Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę z dość nie typowym problemem chodzi o to że dostałem dziś bana na cod 400 1.6 nie mam zamiaru tu udowadniać swojej niewinności tylko poprosić o rozwiązanie problemu

Mianowicie chodzi o to że grając sobie na mapce de_weestwood dostałem bana za czitowanie mianowicie po wspólnych dojściach chodziło dokładnie o no recoil bardzo mnie to zdziwiło ponieważ nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy ponad to tym bardziej ułatwiających strzelanie

Chcial bym się dowiedzieć czy istnieje możliwość buga lub niedopracowania związanego z odczytem obrazu z kamery innego użytkownika

Nic nie mam lecz jak zobaczyłem to demko to na prawdę dziwnie to wygląda w niektórych momentach na swoje usprawiedliwienie nic nie mam ponieważ jako zwykły gracz ciężko jest udowodnić swoją rację

Pisze ten post ponieważ chcę uchronić innych graczy przed takimi rzeczami + chciał bym żeby zostało to naprawione gdyby jednak okazało się że miałem rację i były by jakieś błędy prosił bym administrację o dokładne sprawdzenie tego jak i wypowiedzenie się w tym temacie

Prosił bym o wypowiedź:
@aquax @VisTeR.' @SadoS @~Czarna~

Pozdrawiam

Edytowane przez THC EryQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego co opisałeś to nagrywane demko jak i hltv różnią sie od siebie, pod względem aima i NR zawsze jest różnica ma na to wpływ wiele czynników, gdzieś nawet już o tym pisałem, zawsze rozgrywka z osoby grającej na serwerze, a następnie analiza tego gracza się różnią nie sądzę aby to był bug, aczkolwiek nie wykluczam takiej tezy. Zauważ, że grając perkiem, który do zera eliminuje rozrzut jest to widoczne gołym okiem, istnieją cheaty którymi można rozrzut zwiększać/zmniejszać w taki sposób, że różnica będzie niewielka w widoku, lecz ogromna biorąc pod uwagę rozgrywkę. Ty dostałeś bana za NR, bez żadnego perku który by to wspomagał zresztą na perku sam dobrze wiesz jak wygląda taka gra tam gdzie spray tam lecą kule. Nigdy wcześniej nie było przypadku w którym ktoś potrafił zbugować to w taki sposób jaki miało miejsce w Twoim przypadku, lecz jak mówię nie wykluczam tego, uważam to za mało prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...