Skocz do zawartości
warniak

 zamknięty [ODWOŁANIE] - wandi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś, teraz
Nick gracza: @Bezzi
Dowody: -
Świadkowie: -

Uzasadnienie: Napisałem pajac do beziego, napisałem 100 % prawdy, chłop zachowuje się jak dzieciak w  przedszkolu, dajecie dojść do władzy ludziom którzy nie powinni mieć tutaj do gadania, rozumiem że ktoś może źle to odebrać, ale słowo pajac nie jest okropnym słowem, rozumiem "ty kurwo" - zmienia to postać rzeczy ale no kruci..

Chcesz chusteczke bezi?

 

Dodam tylko słowa @VisTeR.'

"Było wspominane już prędzej że na forum panuje większy luz. Nie będzie tak jak kiedyś ze za byle gó**o można było dostać warna. Takie coś już się skończyło. Jeżeli post jest choć w znacznym stopniu na temat taka osoba nie dostanie warna i koniec tematu. Skończyło się walanie ostrzeżeń za każdą błahostkę. Nikt nie będzie nikogo walił za to że coś pisze. W końcu od tego jest forum. Użytkownik nie może bać się napisać posta."  Napisano Październik 29, 2018

 

No cóż, a i klasyk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Dobra powiem tak Mariusz PAJACU.

Zrozumiałeś czy nadal nie pajacu. Skończ być pajacem. To co robisz jest żałosne, wyjdź pajacu. 

Nadal nie rozumiesz?"

Brzmi to serio śmiesznie;d 

 

To co zostało wyżej napisane to tak właśnie zostały odebrane Twoje słowa, dodam, że to jest tylko PRZYKŁAD na to za co dostałeś warna. Jest to skarga dlatego Ci to tłumaczę w ten sposób bardzo prosty, który na pewno zrozumiesz. Jeszcze raz napiszę żeby było jasne to wyżej to TYLKO PRZYKŁAD ŻEBY DOTARŁO DO CIEBIE CO ZROBIŁEŚ.  

Nie lubisz mnie, napisz mi to na pw, a nie tylko pokazujesz swoje wielkie ego, nie od dziś na czacie. Chcesz mi dogryżć pisz pw, przestań zachowywać się jak małe dziecko. Na zlocie możesz robić co chcesz, mówić co chcesz tu panują pewne zasady i się ich trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto się zachowuje jak małe dziecko? Napisałem Ci normalnie co myślę, bez żadnego przeklinania czy czegokolwiek złego i to właśnie Ty spłakałeś jak te małe dziecko bo napisałem słowo PAJAC, jakbym napisał DUREŃ czy KRETYN też dałbyś warna? Nie mówiąc o Twojej rekacji "+1:))))))))))))))))))))))))" weź dorośnij mentalnie, nabierz dystansu do siebie a nie, zachowujesz się jak jakiś j3bany bos na forum, essa

 

///

doskonale zdaje sobie sprawę, że moje zachowanie czasem jest śmieszne, ale no bez przesady ;p

///

" Nie lubisz mnie, napisz mi to na pw " no kiedyś Ci napisałem tak dobitnie, zapomniałeś już?

image.png.5f207d7080244ea068252ef5feb088a2.png,

Edytowane przez wywandiualizowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...