Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ShaDoW-Drake
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): Wzorowe
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie:  Prawie 11 lat / CS:GO p.... 3 lata
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chciał bym pomóc na serwerze , gdy nie ma admina na nim a przeważnie tak jest , mówię tu o godzinach rannych i nocnych , Znam regulamin - no chyba że się coś w nim zmieniło , chcę chronić serwer przed oszustami - czit ,.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4 h
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ShaDoW-Drake/80.72.43.106:27022/

PS. Ładowarkę miałem spaloną od laptopa więc GT może być niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, gość kontaktowy, przyjazny, to co bardzo cenię czyli nie jest sztywny więc można się z nim pośmiać. Ostatnio częściej go widuję, tak jak mówił bywa głównie w godzinach porannych i na wieczór. 

Wiem, że adminów no nie ukrywajmy trochę macie ale jest sporo takich momentów kiedy nie ma żadnego.W dzień to nie problem napisać do was byście przyszli ale wczesny ranek czy późniejszy wieczór już takie problemy czasem rodzi, więc jeśli trzymałby się głównie tych pór dnia to myślę, że mogłoby zmienić zdanie graczy by nie wchodzić za wcześnie lub zbyt późno,.

Sam byłem świadkiem jak np. jeszcze paru graczy grało sobie około godziny 21:30 - 22:30 i momentalnie znikali bo wchodził ktoś kto uczciwie grać nie potrafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...