Skocz do zawartości
rasowykonfident

 zamknięty Skandaliczne zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: około 01.05.2019
Nick Admina/Gracza: @WaRninG1
Dowód(Ss'y/Demko): Demko powinno gdzieś być ale nie mam dowodów, jedynym dowodem ukazującym winę może być potwierdzenie świadków tego zdarzenia.
Uzasadnienie: Sytuacja wyglądała tak że na serwerze biegała osoba z cheatami, a dokładnie to z wh i @grubydll powiedział do admina @WaRninG1 aby go sprawdził i mówił że napisał o tym również na u@ a on zachował się skandalicznie mówiąc "nie chce mi się", tak chyba admin nie powinien robić?
Świadkowie: @Ervi. @grubydll @TikiMaczeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi graczu!

Po pierwsze, jak ktoś do mnie zgłasza to nie na u@ tylko piszę Mi na steam, więc nie kłam..., dll jest tego świadkiem.

Po drugie oznaczyłeś @TikiMaczeq, czyli 2 admina serwera, On też jest od tego...

Po trzecie ja nie mówię, że Mi się nie chcę, ponieważ zależy Mi na tej funkcji, to wszystko co chciałem powiedzieć...

Aa, jeżeli to skarga na mnie, (chociaż jest nie słuszna) nie masz dowodów, więc skarga jest nie słuszna...

To wszystko co w tej sprawie chciałem dodać...

                                                                                                                    Pozdrawiam! 

                                                                                                                                        WaRninG !?

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi Adminie!

Po pierwsze, gdy jesteś na serwerze to nie ma potrzeby aby pisać na steam od tego jest u@.

Po drugie oznaczyłem @TikiMaczeq i wiem że jest 2 adminem bo on też na 100% to słyszał bo sam widziałem że w tym momencie był na serwerze.

Po trzecie gdybyś tak nie powiedział to bym ci teraz tego wszystkiego nie pisał.

I tak to jest skarga na ciebie i jest ona słuszna ponieważ to co robisz czasami i to co mówisz jest skandaliczne...

Moim dowodem będzie zdanie @grubydll oraz @TikiMaczeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@rasowykonfident nie przypominam sobie aby taka sytuacja kiedyś wystąpiła, @WaRninG1 zawsze dobrze pełni swoją role i nigdy według mnie nie powinno być na niego żadnych skarg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...