Skocz do zawartości
xN4rkotykk

 zamknięty Klasa Premium [Skryto]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę ze sprawa która ma miejsce na serwerze COD 400. Chciałbym się wypowiedzieć na temat klasy "Skrytobójca" jest to jedna z najgorszych klas premium, różnicą miedzy wcześniejszą jej klasa a teraz jest ogromna... Wiec chciałbym zaproponować zbustowanie danej klasy w następujący sposób.

- Dmg od Int albo zwiekszyc mu 15-20 DMG

-  Działanie Tytanek na dana klasę

- z góry to tyle najbardziej przydaliby się stary skryto który znikał od danej ilości hp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DMG od inty to może lekka przesada, ale +10 do mp5 jak najbardziej.

Moim zdaniem obecna niewidka jest w miarę spoko, ale to moje zdanie

Zapomniałem dodać, że jeśli chcesz mieć dmg od inty + tytki, to licz się z tym, że od razu będzie post o znerfienie klasy ;)

Pzdr :D

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dmg od inty napewno na nie, dobrze pamiętam po ile nodi potrafił starym skrytobójcą który z tytanami nawet po 100 bił. Można by mu dodać z 10 dmg. A co do niewidki mogła by powrócić ta dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


stary scryto faktycznie  bił koło 100 dmg z dobrym perkiem i full int , zresztą podobie jak amadeusz po 80 90 . Był znowu płacz , że za mocny , więc zostaje jak jest . Ewentualnie podnieś dmg z mp5 5 , 10 dmg.

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już kiedyś była premka, która dmg zależne miała od int i nie było to dobre, teraz ludzie narzekają na assasynów, a nie pamiętają co było przed nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzałem tą klasę i przyjemnie się grało nie zauważyłem, że jest słabsza od innych premek. Wiadomo, że każda klasa ma problem z zabiciem innej z większym lvl ale to normalne. Klasa zostaje taka jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...