Skocz do zawartości
carlinkot

 zamknięty Skarga na Admina Zielona

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:13.05.2019 od h 16-17 18.30-19
Nick gracza:Zielona
Dowody:będą one jak weźmiecie historie chatu na serwerze 45k mod
Świadkowie: nie mam
Uzasadnienie: Jest ona tylko adminem wywyższa sie przed mną i mnie wyrzuca z byle powodu, jak otwieralem tabele (a nie jest to często) wyrzuciła mnie za "klatki" gdzie ona sama miała 200 pingu oznajmiłem jej to bez żadnych wyzwisk dając bana na 30 min za OBRAZE ADMINA XD

I mnie kickowała gdzie miałem super perki no jak dla mnie również za tzw. klatki

dodam jeszcze ze jak powiedziałem czy ma z dzieckiem do czynienia powiedziala to znacząco że tak

Mam nadzieje ze to rozpatrzycie i sie to nie powtórzy bo jestem zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahah XD

Po pierwsze "Zielona", a właściwie "Zielony" to chłop

Po drugie Jeśli wyrzucił Cię za klatki to znaczy, że cię klatkowało czyli ścinało co utrudnia trafienie twej osoby

Po trzecie Dając ci bana za obrazę musiał mieć jakiś powód nie mógł ci dać bana na 30 minut za nic. Sam bym dał niektórym osobom perma za nic XD, ale bez przesady

Więc ta skarga to jedno WIELKE XD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posłuchaj, My nie dajemy skargi na admina, jak już dajesz skargę to przydałyby się dowody na winę gracza, poszukaj, a jak już je znajdziesz pisz EDIT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Marcineeek. napisał:

Hahah XD

Po pierwsze "Zielona", a właściwie "Zielony" to chłop

Po drugie Jeśli wyrzucił Cię za klatki to znaczy, że cię klatkowało czyli ścinało co utrudnia trafienie twej osoby

Po trzecie Dając ci bana za obrazę musiał mieć jakiś powód nie mógł ci dać bana na 30 minut za nic. Sam bym dał niektórym osobom perma za nic XD, ale bez przesady

Więc ta skarga to jedno WIELKE XD!

przepraszam bardzo gdyby był to powód to jaki on jest możecie sobie sprawdzić i zobaczyć bo dla mnie powiedzenie do kogoś 200 pingu to nie jest dla mnie obraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
21 godzin temu, WaRninG1 napisał:

Posłuchaj, My nie dajemy skargi na admina, jak już dajesz skargę to przydałyby się dowody na winę gracza, poszukaj, a jak już je znajdziesz pisz EDIT.

 

no ale możecie sobie sprawdzic historie chatu o której i o której co sie stało ja nie widzę problemu

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1905131854-de_westwood_mtk.dem.zip

Prosze sobie włączyć od 7 minuty jakiś admin oczywiście bo to pisałem na u@

 

Zielony chcialem oznajmic ze ja nie przeklinalem , to z jakiej racji mam klatki rowniez mam swiatlowod mam ci pokazac speedtesta w domu ?

Jak tak napisalem zielony to pokaz screnna 

Ja napisalem ze sie wywyzszasz i ze nic sie nie stanie jak mnie obrazasz

 

Właśnie bo tego nie mówiłem a to jest ważne jestem : XeXoniX

Edytowane przez carlinkot
danie hltv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest odwołanie od bana czy skarga na admina? Jeśli odwołanie temat zostaje przeniesiony w inne miejsce, wtedy admin będzie musiał przedstawić dowody na twoją winę. Jeśli to jest skarga masz hltv, poszukaj akcji gdzie cie kickował/a, i daj w ten post. W innym wypadku temat zostanie zamknięty. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa dotyczy mnie i się wypowiem tylko raz na ten temat dostałem na tego gracza zgłoszenie na u@ od 

*A*N*I*M*A*L*M*O*R*D*  dałem 2 razy kicka za klatki potem wleciał ban na 5 min również za klatki potem zaczoł się teatrzyk gracz napisał na u@ wy*********ć z takimi adminami i dostał na 30 min za obraze wracając do mojego pingu gracz twierdzi że miałem 200 lekko niemożliwe mając światłowód i kompa do gier ale nie mam nic do ukrycia Animal nagrywa wszystkie mapy  w każdym razie nie poczuwam się do błędu. 
 
Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ping ci skoczył do 180, więc admin ma prawo dać ci kicka. @Zielona 9412 Może najpierw upomnienie zamiast odrazu kickować? Dałeś graczowi bana za obrazę, więc powinieneś mieć ss'a z jego obrazą, jako dowód na bana. Możesz go tu dać? :)

Co do zamknięty przez tematem, nie zauważyłem edycji od @carlinkot, (brak powiadomienia, + moja nie uwaga :V) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Kyou napisał:

Ping ci skoczył do 180, więc admin ma prawo dać ci kicka. @Zielona 9412 Może najpierw upomnienie zamiast odrazu kickować? Dałeś graczowi bana za obrazę, więc powinieneś mieć ss'a z jego obrazą, jako dowód na bana. Możesz go tu dać? :)

Co do zamknięty przez tematem, nie zauważyłem edycji od @carlinkot, (brak powiadomienia, + moja nie uwaga :V) 

Jestem świeżo upieczonym Adminem staram się wszystko ogarnąć jak należy lecz jest ciężko masz rację mogłem najpierw dać upomnienie a nie odrazu kicka a niestety nie mam ss'a. Ostatnia nadzieja w RIFI był także na serwerze i powinna mu się wyświetlić ta wiadomość a co do mnie zaczynam nagrywać każde mapy żeby nie było już takiej sytuacji jak ta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...