Skocz do zawartości
WaRninG1

 zamknięty #194 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

 

                                                                image.png.e383f2df05af64e57ee829134534a41e.png

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, czy z góry trzeba mieć szacunek do innych? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zawsze słyszałam, że trzeba szanować każdego, a szczególnie starszych. Tylko teraz z biegiem lat wiem, że każdemu się szacunek nie należy, nawet niektórym starszym. Bo co z tego, że my będziemy innych szanować, a oni będą traktować nas jak za przeproszeniem 'szmatę', nie można sobie pozwalać. Podsumowując według mnie na szacunek trzeba sobie zasłużyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie można nie szanować w jakimś stopniu nowo poznanej osoby, jeśli wcześniej nie mieliśmy z nią styczności. Dopiero w czasie znajomości ten szacunek albo się powiększa albo znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://pochylnia.pl/topic/119903-298-pytanie-dnia/?tab=comments&fbclid=IwAR30-mIr3wTlQk6e81wThW3bkhwPYngl1UYQtDcKfYRRr5zlrdlnK90tmbo#comment-523559

@WaRninG1

Żarty sobie robisz?  Magda nie po to tyle się narobiła by jej ktoś tematy kopiował. Nawet się nie zapytałeś czy możesz tylko perfidnie wrzucasz słowo w słowo.

Takim czymś tylko pośmiewisko robisz. To nie jest jedyna treść która była zerżnięta z Pochylnii. Albo będziesz tworzył swoje treści albo wcale. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...