Jump to content

Recommended Posts

Imię: Maciej.
Nick: Clankstar - MroZZuS HighCunt
Wiek: 17 lat (ukończę 15 czerwca 2019 roku)
Doświadczenie na Stanowisku Admin: 8/10 znośno-duże.
Znajomość SM/10: 7/10.
SteamID: STEAM_0:1:485525980
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198931317689/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Clankstar - MroZZuS HighCunt/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: Od grudnia zeszłego roku.
Ile dziennie grasz na serwerze: od jednej do czterech godzin (2 do może 20 map).
Dlaczego chcesz zostać adminem: Na serwerze często pojawiają się dzieci nadużywające mikrofonu bez mutacji, cheaterzy i osoby typu toxic, adminów baardzo często nie widuję, ale zobaczę jednego raz na dwa dni, głównie OrdeQ. Ten serwer jest na prawdę dobry i ma potencjał, dlatego ciągle do niego wracam (nawet po tych 2 degradach, za które winić mogę jedynie siebie).

Pojawia się też często kwestia ghostowania, co łatwo można pomylić z normalnym WH, dlatego dobrze jest mieć 2 administratorów decydujących o kwestii bana takiej osoby, tak właśnie się stało z K@są z serwera only AWP.

Mam nadzieję, że zostanę przyjęty mimo moich błędów i głupoty z wcześniej. Od razu też przepraszam wszystkich administratorów którym uprzykrzałem życie poprzez pisanie do nich wiadomości typu "da się usunąć konto na forum?", na prawdę przepraszam, myślę, że następnym razem decyzję "wyższych" przyjmę z tupetem a nie z tym co ostatnio sobą zaprezentowałem.

Edited by HighCunt
zmiana linku GT
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...