Skocz do zawartości
this_eMeS

 zaakceptowane eMeS na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eMeS
Wiek: 20 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem tutaj adminem na COD 200, ale również na wielu innych serwerach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10
Staż w CS-sie: Około 8 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ często jestem na serwerze, bywają sytuacje, gdy nie ma admina, a wchodzą różnego typu gracze łamiący regulamin. Jestem zdania, że nadaję się na tą posadę oraz pomogę w ogarnianiu chaosu na serwerze. Również nadmienię, że kolejny admin przyda się. Nie byłoby problemów z moją osobą, mogę wam to zapewnić.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę, że jak czas pozwoli to spokojnie około 2, 3 godzinek spędzę. Oczywiście normę tygodniową wyrobię.
Kontakt: Steam, GG oraz gdy będzie taka potrzeba to FB.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/EmeS/80.72.43.106:27022/

 

Przyjmę każdą wypowiedź na mój temat, dziękuję i pozdrawiam.

 

 

@edit.

Przyznam się do tych rzeczy co napisał Vixen, to prawda, aczkolwiek ten kto nie złamał regulaminu choć raz niech będzie święty. Z kulturą to bym się kłócil, zdarzy się że przeklne, ale bez przesady. 

 

@edit v2

Rozumiem Twoje zdanie, nie mam nic na swoją obronę, jedynie to przepraszam Vixen. 

Edytowane przez this_eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Czasami bywa że nie ma adma a wchodzi cziter np. Kojotii i psuje grę innym, a oto moje argumenty:

+wiek

+steam

+nolife (często go widuję)

+Gt

+ Nie widuje aby łamał regulamin 

+ chęci

Życze powodzenia :D

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane zdanie jak alko na weselu, na którym to piszę;

Gt+

Kultura taka nie najlepsza :)

wiek+

Bez steam admina nie ma, więc nie ma chyba sensu pisac, ze steam + :P

+ staz

+ 8 lat w csie 

OP 2 tyg i zobaczyć, czy się nada :D

// Kulturkę mógłbyś ogarnąć, bo z takimi zwrotami "kurwo" do byłego opiekuna x2 tego serwera, to się ośmieszasz :P

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam witam. 

Mówisz o ludziach łamiących regulamin a sam taką osobą jesteś.

Rozgrzewka - 30 sekunda użycie perku.

Kultura również Ci słabo znana, screena nie mam a hltv z pool day jakoś znaleźć nie mogę, ale w logach z dzisiaj można poczytać jaka to z Ciebie osoba nadająca się na admina.

Mocne Nie, pozdro. 

Edit. Z kulturą nie przesadzamy? Zwrot "kur*o"  w moją stronę mam uznać za grzecznościowy? 

HLTV-1906021815-de_westwood_big.dem

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...