Skocz do zawartości
Bonjur

[ODRZUCONE]Ban za nic?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Patiss <333
Godzina, data zdarzenia: 

06-23-19 23:10

Mapa: De_mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:498650361
Uzasadnienie: Gram sobie na luzie nawet nie pokazuje jakis fajnych headshotów,a tu banik z du*y..

 

http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:498650361&advType=steamid&Submit

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Bachu napisał:

Dałem graczowi bana za to że dostał VACA !!

Vac nie był z mojej winy!

Vaca dostałem dnia: 2019-20-06

 tego dnia byłem w pracy urlop mam od 18-06 do 18-07

Kolega zapytał mnie czy dam mu konto bo chciał zagrac mm'a bo na swoim miał bana na 7 dni ja sie zgodziłem bo go znam od 6 lat. Po powrocie z roboty chciałem zagrac na serwie i patrze na steam,ze dostałem vac (pisze,dzwonie) do kolegi co  on odjebał i powiedział mi" zagrał mecz i trafił na cheaterów i sie zdenerwował i sie odpalił"

Edytowane przez Bonjur
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem @Bachu nie powinieneś banować nowego konta @Bonjur z powodu że dostał vaca na drugim koncie, to nie jest powód do banowania. 

@Kyou Prosiłbym abyś się zajął tym. 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udowodnić ci nie udowodnie ale jak graliśmy turniej  mój team vs wasz team już wtedy było widać że lecisz na odpale, wielu graczy nawet sądzi że latasz na odpale a na dodatek na swoim pierwszym koncie też pewnie masz vaca tylko nie chcesz się do tego przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" zagrał mecz i trafił na cheaterów i sie zdenerwował i sie odpalił" może nie jestem w temacie ale super to musiał byc kolega ze naraził ciebie na bana , zamiast odpalac u siebie czity rozwalił ci reputacje na steamie i straciles gierke w teori ,  a osoby z vacem nie powinny grac  na serwerach , ale to juz UB bedzie miało głos w tej sprawie.

EDIT

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posiadasz admina na zbanowany koncie  https://banid.pl/kto?to=0:0:485350299 na tym właśnie widnieją permisje w SB. Za duplikacje konta czy wchodzenie na serwer mając VACA z innego konta jest perm ban, to omijanie bana (co innego jakbyś go wcześniej odrobił). Ogółem sprawa jest oczywista :meeting: 

Decyzje jednak pozostawiam @LOLSONowi, to on się zajmuje serwerami GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...