Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moją propozycją jest zmiana zasięgu pioruna zarówno Zeusa jak i Elektryka, otrzymanie pioruna z odległości całej mapy nie jest zadowalające. Pozdrawiam

@elo elo 350 no właśnie nikt wcześniej nie grał Zeusem więc nie było jak zobaczyć tego problemu, teraz gdy gra nim więcej osób problem jest bardziej widoczny.
Jak dla mnie mniejszenie DMG z tego pioruna dużo nie zmieni nadal można z niego dostać przez całą mapę, także dużo to nie zmieni

@SadoS chyba trzebaby było zrobić porządek z niektórymi sprawami na serwie, bo kilka tematów stoi już od pewnego czasu

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcecie zmniejszać dmg piorunka, to nerfcie wszystko (miny i rakietki), bo to nie będzie fair wobec elektryka i zeusa ;) Ale i tak będzie płacz (taki jak teraz), że gracze nie umieją zabijać bez piorunków. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A według mnie sprawa wygląda tak... jak zdobywane doświadczenie nie było zmniejszone, nikomu ani siła ani zasięg piorun nie przeszkadzał...  Na obecna chwile przy tym expie propozycja dobra, ale ja ogólnie to bym wrócił do starego expa i resetów co miesiąc. A nie tak jak teraz że 2 miesiące bez resetu a nawet nie został wbity 300lvl  :)

@elo elo 350 taka opcja w 100% odpada... nie ma porównania miedzy rakietami/minami bo w mine musisz wejsc rakieta musi dolecieć więc w większości sytuacji można tego uniknąć, a piorun bije zawsze..'

@aquax to ja bym proponował zamiast tego powrócić do starej wielkości zdobywanego expa.... nie było to przecież złe, a sądzę ze zostało zmieniione bo komuś nie chciało się co miesiąc prosić o reset... a wystarczy troche cierpliwości lub uprzedzić szybciej ;) 

 

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na tak! Zmniejszenie dmg nic nie da jak i tak z wyzszym levelem dmg się powiększa i z drugiego końca mapy zabić kogokolwiek to ewidentnie nie jest zbalansowane.

 

Plus jak zmniejszyć dmg z rakietek i min? Przecież 80 % graczy przeskakuje miny i są one nadzwyczaj widoczne nie ma porównania z miną którą się widzi i można ją obejść, przeskoczyć whatever a z piorunem który uderza automatycznie i nie da rady się przed nim uchronić w żaden możliwy sposób.  

Edytowane przez BRUNO BALAGANI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.
Też się odniosę, postanowiłem Zeusem sobie pograć pierwszy raz, fakt może to wkurzać innych graczy, ale bez przesady, assassin  podobny (też denerwuje), to nie są nieśmiertelne klasy...
Niech zostanie tak jak jest, bo co chwile jakieś zarzuty do klas nie wiem z jakiej inicjatywy... ale to nie zależy ode mnie już. Po co znerfiać kolejną klase? 
Nie wiem, ja nie widzę w tym sensu (i nie dlatego, że nią gram)
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax dmg pioruna już samo w sobie będzie dobra zmiana. Na początek proponowałbym zmienić przelicznik, potem ewentualnie podstawę jeśli było by zbyt słabe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...