Skocz do zawartości
Taki Cudowny

 zamknięty Zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za pomniejszenie DMG z klasy Premium Śmierci  dlaczego?   bo na 75 lvl bije zbyt mocno i gracze którzy mają  1 lub 12 lvl to nie mają szans z tą klasą wiec proszę o pomniejszenie dmg 

jak nerficie zeusa to nerfcie też Śmierć  Proste i na temat  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie wiesz, że Śmierć ma STAŁE 10dmg z SSG, i tylko tyle. Wali po tyle samo nie ważne jaki lvl wbijesz. W M4 nie ma żadnego dodatku. 

Jedyne co tak naprawdę ma "premium" to eliminator rozrzutu. 

Zrzucicie te dmg to ta klasa nie będzie już "Premium", bo wiele klas normalnych byłaby lepsza

Jestem na Nie

Co do Zeusa, to jednak lekka przesada, że z jednego końca mapy na drugi sięgał piorun, który zabijał wielu na jeden strzał, więc nie dziwcie się że jest znerfiona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


najbardziej wkurza to że  skrytobójca ma 1/4 niewidkę a to wchodzi 1/2 1/1 to jest chore  przy takim czymś to gracz zabija cały team wiec 

jestem za tym żeby Skrytobójca  była nerfiona do 1/8 1/9 niewidkę i 5% na wyrzucenie broni bo zbyt często wyrzuca te bronie 

co ty na to @aquax @SadoS   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Taki Cudowny Na nie, będzie za słabe, niech zostanie jak jest.

@Vix33nek! Nie chcę się z Tobą kłócić, ale skoro zeus został znerfiony, to czm nie śmierć? Zeusem teraz gra 2 osoby (Ja i Abu) Gram nim bardzo długo i jakoś nikt o zmiany nie pisał, zaczęło nim grać więcej osób, to od razu zrobił się płacz i już Okoń poleciał na forum.

@Vix33nek! Ja tam nie wiem, czy niebo a ziemia. Śmierć dostanie tajke/platy i kosi wszystko. Zeus potrzebuje lvl. Śmierć na 10 lvl robi robotę. Chciałem tylko poznać Twoje zdanie na ten temat :p

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@this_eMeS to może lepiej zrobimy cały cod mod premek niż darmowe klasy bo jak patrzę  jak wchodzi gracz na skrytobójcy a oni grają darmowymi i robi 50/2 staty a oni 2/52 to grać się odechciewa im xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale właśnie na tym polega premka, kupujesz ją aby ułatwić sobie grę, a w dodatku wspomagasz serwer. 

Dlatego premek jest około 10 a normalnych klas z 50, aby było w czym wybierać normalnie i jak najdzie ochota na premke, to kupić sobie premke. 

Od zawsze premki polegały na tym, aby było łatwiej. Każda klasa odpowiada za co innego, od tego jest COD Mod i zawsze będzie ktoś miał lepsze statystyki, lepszy lvl. Jak ktoś chce aby każdy był równy chodzi na serwery typu ffa, odd2 itp. A COD mod to zabawa oraz konkurencja kto będzie miał lepszy lvl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycja bez sensu. Zawsze jak znajdzie się ktoś kto ogarnia jakąś klasę to od razu jest płacz o nią...  Przykładowo taki Cover weźmie na następny reset shootera gdzie ogarnia go jak mało kto i również o tą klasę będzie płacz.

Już śmierć została zmieniana i taka może zostać, nie jest szkodliwa. Chociaż zdecydowanie wolałem poprzednia wersje. 

@elo elo 350 na przykład dla tego że śmierć w porównaniu z zeusem to jest niebo a ziemia? 

Grasz zeusem więc Tobie nie przeszkadzaja pioruny, a wręcz z chęcią denerwujesz nimi ludzi. Głównie widzę powodem jest dlaczego nie śmierć skoro zeus tak a to jest bez sensu, bo trzeba patrzeć obiektywnie. 

Luz, nie trzeba się kłócić żeby podyskutować :)

Co tu dużo mówić... Śmierć jest dobra przy małych lvl ale później to jest słabiutka jak inni wbija poziomy... ;)

 

Edit.  Śmierć zostaje bez zmian. Zamek.

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...