Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  [DS]Vix3n
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Dosyć dobre.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 
Staż w CS-sie: kolo 10 lat na pewno
Steam / NonSteam:  STEAM_0:0:420512250
Dlaczego Ty: Chce pomóc na serwerze, potrzeba mi tego admina żeby iść dalej ;) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, staram się chociaż godzinkę dziennie pograć. 
Kontakt: Kto ma fb to fb, steam, tutaj pw.
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/[DS]Vix3n/80.72.43.106:27022/  ---- dzisiaj też jakies 3 godzinki wpadną, już dwie są :D 

Pozwolenie jak coś było, żeby nie było zadnych nieścisłości 

 @Baniatowaty te 16 minut i zero killi to wyszło dlatego że wpadłem na serwer po % i stwierdziłem po tej chwili że to jednak nie ma sensu.  Stąd te 0 killi a byłem cały czas w grze ;) a tak na spect lecę tylko jak idę zapalić papierosa czyli max 5 minut ;)

Edit.2 okej rozumiem, ale bym się o to nie martwił akurat, nie w formie jestem, widać po mojej grze ostatnio że lamie strasznie stąd mało killi ;)

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest i Vixen, który mnie przyjął na admina :D

Na tak; 

Był tu opiekunem, więc ma doświadczenie

Zna się na serwerze jak mało kto,

Gt+ 

AMXX +

Kontakt+

Staż+

Powodzenia w dążeniu do celu głównego ;) Pozdrawiam :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedawno wypowiadalem się w podaniu malego że są inne osoby bardziej zasługujące na te stanowisko. 

Właśnie głównie miałem na myśli Ciebie, bo obecnie żaden z graczy nie zasługuje na tą posadę aż tak bardzo jak Ty. 

Ogarniasz wszystko, zgłaszasz na u@. Nie będę pisać że były op, bo to każdy wie. 

Nie ma żadnych wątpliwości co do Twojej osoby, mimo, że mieliśmy jakiś "spór" to jesteś Najlepszym kandydatem. 

Wielkie TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.
Powyżej już mu posłodzili tak że ja nie będę tego robił bo w samouwielbienie popadnie jak elo elo.

Miło widzieć ponownie.

 

PS: Jako admin i aktywny gracz mogę potwierdzić że Vixa nie specuje, a słaby wynik zawdzięcza m.in. piorunom przodowników ( Abu, Elo ), rakietom ( Okoń ) i mojej pompce :D

Edytowane przez Losik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby nie twoje GT byłbym na tak i zero marudzenia o czymś, ale myśle, że sporo czasu na afku spędziłaś, a tak nie może być  (oczywiście to jest przypuszczenie, bo być 16 minut na serwerze i nawet jednego kila niezdobyć to klasa). Do reszty zastrzeżeń nie mam. Jakieś doświadczenie masz, byłeś tu opiekunem i wiesz o co chodzi, problemów na serwerze też nie sprawiasz. 

Dobra kończąc, jestem za okresem próbnym. Powodzenia

@Vix33nek! Ale wiesz, że te 16 minut i 0 punktów to tylko przykład? Powiedziałbym, że jeszcze tak z 3 dni mi wyglądają na nabite minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gt wygląda trochę lepiej ale tak jak Bania napisał, mam wątpliwości ile czasu z tego grałeś rzeczywiście czy byl to spect 

Nie mniej jednak nie zmienia to faktu, iż wiesz o co chodzi i z czym to się je

Za okresem próbnym, a Tobie życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 

Byłeś tu opiekunem , znasz regulamin , znasz serwer .

AMXX OK

Wiek ok

Kultura ok

Micro w porządku 

Staż w cs - Weteran 

Gt w pożądku 

Życzę powodzenia 

Ps. Sorry że teraz składam wypowiedź ale praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...