Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Nowa klasa?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam propozycję nowej klasy na naszego COD'A :) Nazywa się medyk, oto jego atrybuty:

3 lub 4 apteczki leczące po 15-20 hp na sekundę przez 5-10 sekund, umiejętność wskrzeszania graczy ze swojego teamu (to akurat można zrobić, żeby określoną liczbę ożywień miał) Apteczki takie jak u flipera, tylko dłużej stoją. Inta nie zwiększa leczenia.

Broń główna: SG552 +5 dmg, można też lekko zmniejszyć rozrzut

Broń poboczna: deagle i usp/glock zależnie od strony

Statystyki do ustalenia. Pozdo

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli się chce jakieś nowe klasy to propozycja tylko dodania czegoś to takie zabieranie się od du*y strony.

Zanim się zacznie coś dodawać to ja bardziej proponuję zrobić ponownie porządek w klasach co jest grane co nie i wtedy ewentualnie zamienić stare nowym a nie zaśmiecać serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Vix33nek! napisał:

Jeżeli się chce jakieś nowe klasy to propozycja tylko dodania czegoś to takie zabieranie się od du*y strony.

Zanim się zacznie coś dodawać to ja bardziej proponuję zrobić ponownie porządek w klasach co jest grane co nie i wtedy ewentualnie zamienić stare nowym a nie zaśmiecać serwer.

Myślę, że niedługo zrobisz z tym porządek, bo burdel w klasach jest :P

A co do klasy to pomysł całkiem spoko, trzeba wywalić te którymi nikt nie gra i pomyśleć nad czymś sensownym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie myślę że można by zrobić taką klasę jako klase premium, dodałbym do tego jakies 1/5 z He  i deagla +15 dmg.  Staty powiedzmy 30 inty  50hp 35 wytrzymałosci i 50 kondycji. 

Proponowałbym tą klasą zmienić strażnika.

Co wy na to? czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vix33nek! Zmiana za strażnika nie będzie moim zdaniem dobrą opcją, bo to jest jedna z 2 klas, które widzą niewidzialnych, osobiście dałbym go za szturma, bo nikt nim nie gra, a strażnikiem gra kilka osób z tego co widziałem, co do tych opcji klasy na tak, zmiana za strażnika na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie taka nowa premka była by ciekawa ale nie wiem kto by tym grał. A co do zamiany klas to napewno na nie. Szturmowiwc jest fajną klasą i na pewno nie warto tej klasy usuwać. Jedyną opcją jest dodanie tej klasy bez usuwania innych premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak Vixen napisał.

Uporządkujemy najpierw aktualne klasy (edycja/usunięcie kilku) wtedy będziemy mogli rozmawiać o nowościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...