Skocz do zawartości
MrPrezes

[ODRZUCONE]Banicja z du*y by bachuj

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:❤️MrPrezes ❤️
Godzina, data zdarzenia:teraz 
Mapa:mirage 
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:245433097
Uzasadnienie:jak dla mnie bachuj nieźle się bawi daje bana za reklame bez żadnego ostrzeżenia odrazu po wejściu na serwer.. proszę o szybkiego ub. Jak dla mnie bachuj się nie nadaje na to stanowisko. prosił bym o sprawdzenie kompetencji administratora gdyż powinien dać ostrzeżenie i powinien dać na 30 min, a nie odrazu perm bana... 

@WaRninG1proszę zaimj się tym szybko. 

Edit. Co tu oglądać jak wbiłem i odrazu dostałem bana xd? 

Edit. Czyli oskarżasz bez podstawnie.. A dowodów nie masz.. Po za tym niby pisałem reklamę innej serwerowni a ty piszesz źle ich nazwę  tak? wydaje mi się że jak bym spamił tym czymś to byś zapamiętał jak się to pisze.. 

A i mówiłeś że mi na forum bana załatwisz jak chcesz załatwić to nie w taki hamski sposób

SS z pw to nie dowód i jak chcesz się bawić mam wysłać to co ty pisałeś? I nie feax nie grał na tamtej nigdy. Nie spam dzbanie :)

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze Feax (XYZZ) kłamiesz widać to na demku  nie było ciebie na serwerze nie udzielaj się, miałem z tobą dobry kontakt nagle takie coś o mnie piszesz nie wiem  co ci Prezes napchał do głowy.
Po drugie Prezes nie wiem  czy pamiętasz jakieś  3-4 tygodnie temu nawet i więcej pytałeś się  mnie czy mnie lubisz odpowiedziałem ci ze nie wiem i po tym zacząłeś spamić reklamą serwer CS-Wild.pl Najlepszy Serwer i IP, coś takiego nie pamiętam tego dokładnie akurat cie banowałem, gdyż nagle wyszedłeś z serwera.

+ Wysłał bym ci SS z tej reklamy ale nie znajde raczej demka z 3-4 tygodni temu

Edytowane przez Bachu
Mały Edycik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@feax nie ma go na serwerze od samego początku SPRAWDZIŁEM DEMKO !!!!!!!!
Trudniej będzie z SS z reklamy ale SPRÓBUJĘ  poszukać (Jestem pewien tej reklamy na 100% to co napisałem jest prawdą, 0 kłamst.)

Dowodu z demka niestety nie dostaniesz bo nie ma już demek z tamtych dni.

Przypomniało mi się  również że  spamiłeś: Lolson to Pi*da z tego powodu ze ci dał degrada.

 

Nie mam dowodu temat do zamknięcia.

Edytowane przez Bachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


27 minut temu, Bachu napisał:

@feax nie ma go na serwerze od samego początku SPRAWDZIŁEM DEMKO !!!!!!!!
Trudniej będzie z SS z reklamy ale SPRÓBUJĘ  poszukać (Jestem pewien tej reklamy na 100% to co napisałem jest prawdą, 0 kłamst.)

Dowodu z demka niestety nie dostaniesz bo nie ma już demek z tamtych dni.

 

Czyli sprawdziłeś demo, lecz dema nie ma. Dałeś bana osobie, która n-czas temu zawiniła bądź nie, bez  przygotowania najpierw dowodu na jego winę, dobrze myślę? Bo dziwnie to napisałeś.  

Zostawcie se prywatne rozmowy dla siebie, ponieważ są nam one nie potrzebne. Jeśli dowodów nie ma to gracz dostaje automatycznie UB.

@LOLSON tobie zostawiam karę dla admina

 

UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś poprosić o logi ;)

L 07/05/2019 - 14:32:23: "❤️MrPrezes ❤️ @CsWild.pl<384><STEAM_1:0:245433097><>" connected, address ""
L 07/05/2019 - 14:32:23: "❤️MrPrezes ❤️ @CsWild.pl<384><STEAM_1:0:245433097><>" STEAM USERID validated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...