Jump to content
Rey

Fotel

Recommended Posts

Witam. Od pewnego czasu, zastanawiam się jaki kupić fotel, jaki będzie najlepszy. Swój obecny fotel mam blisko 10 lat, jest trochę zużyty i tak nie do końca działa regulacja pochylenia i tym podobne, a co najważniejsze, już po godzinie, może trzech, zaczyna "boleć" dolna część ciała.

I stąd pytanie do was: Jaki fotel kupić? Biurowy, skórzany czy może gamingowy? Jaki bardziej preferujecie, polecacie, jaki odradzacie, a może sami z jakiegoś korzystacie i jesteście zadowoleni ? Jestem osobą, która spędza bardzo dużo czasu przed komputerem lub po prostu, przed biurkiem. 

Cena - tak do 500zł, lecz można lekko wyjść za tą granicę, bo nie chciałbym wydawać nie wiadomo ile pieniędzy.

Sam zaznaczę, że wygląd nie jest bardzo istotny, owszem, liczy się, ale najważniejszy jest komfort. Chciałbym by jego jakość była bardzo dobra w stosunku do ceny. Słyszałem od kolegów, że nie do końca są zadowoleni z foteli gamingowych i woleliby biurowy.

Totalnie nie wiem jaki może być lepszy, wygodniejszy, dlatego powstaje ten temat.

Po 5 minutach szukania trafiłem na takie:

1. https://allegro.pl/oferta/fotel-hell-gamer-c50-gamingowy-kubelkowy-gracza-7785199618?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Akcesoria+(Laptop,+PC)&gclid=Cj0KCQjw9pDpBRCkARIsAOzRzisvedlATlHiXfNrYsB2arC2VpO4w02dXuouIZMaK-tM-FDl5wukcG8aAvHREALw_wcB

2. https://www.empik.com/fotel-biurowy-skorzany-eago-eg222-brazowy-eago,p1162725787,dom-i-ogrod-p

3. https://www.ceneo.pl/53835626

Link to comment
Share on other sites


Miałem kiedyś fotel marki  hell gamer ( niestety musiałem oddać bratu :/ ale miałem kupiony nowy :) ) miałem go w roku 2016/17 chyba z pół roku bo dostałem jako prezent na święta. Był spoko, nie narzekałem na niego, wygodny. LECZ JA UŻYWAŁEM C56!!!.

Odradzam zakup tego fotela z Ceneo.

Po pierwsze----- Nie będzie on taki super do grania w gry.

Po drugie---------- Dość drogi ( Lepsza oferta tego z empiku w sumie też skórzany)

Po trzecie ----------- Miałem skórzany fotel przez tydzień ( Jak c56 oddałem bratu to jeszcze nie miałem i brałem czasem tacie ) nie pasuje on do grania w gry. Jest wygodny to trzeba przyznać, ale ( w moim odczuciu ) większą swobodę masz na gamingowym fotelu.

Tutaj moja topka:

1-  https://allegro.pl/oferta/fotel-hell-gamer-c50-gamingowy-kubelkowy-gracza-7785199618?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Akcesoria+(Laptop,+PC)&gclid=Cj0KCQjw9pDpBRCkARIsAOzRzisvedlATlHiXfNrYsB2arC2VpO4w02dXuouIZMaK-tM-FDl5wukcG8aAvHREALw_wcB

2-  https://www.empik.com/fotel-biurowy-skorzany-eago-eg222-brazowy-eago,p1162725787,dom-i-ogrod-p

3-  https://www.ceneo.pl/53835626

 

A tu moje propozycje:

-https://allegro.pl/oferta/fotel-gamingowy-gracza-krzeslo-tilt-huzaro-force-7243582448

-https://allegro.pl/oferta/dragon-fotel-gamingowy-gracza-biurowy-podkladka-8285078790 ( miałem okazję dłużej przetestować )

-https://allegro.pl/oferta/diablo-x-one-fotel-obrotowy-gamingowy-gracza-7181338189 ( Jak chcesz trochę zabłysnąć marką)

-https://allegro.pl/oferta/fotel-gamingowy-kubelkowy-gracza-podnozek-gamer-8267314339

To tylko moje opinie ( Wszystko zależy od gustu )

Pozdrawiam Antuś <3

Edited by asassin432
Link to comment
Share on other sites


Po pierwszej opinii najlepiej wypada fotel gamingowy. Oczywiście, żeby było jasne, zazwyczaj gdy korzystam z komputera to gram w gry, więc regulacja jest mocno potrzebna (lubię zmieniać pozycje) oraz żeby tyłek nie bolał, by siedzenie było z dobrego materiału, który "oddycha"

"Jak chcesz trochę zabłysnąć marką" hehe xD Dla mnie marka nie ma znaczenia, nawet może być od "Wieśka", aby był dobry. Nie mam zwyczaju chwalić się nowymi nabytymi przedmiotami/sprzętem

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...