Jump to content

Recommended Posts

Nick cheat'era: ( nie tyle cheatera co osoby na którą chcę zgłosić skargę, niestety nie widzę działu skargi na adminów) Dorcia/ Ots
Godzina, data zdarzenia:19:00-19:20 15.07.2019r
Mapa:de_dust2
Serwer:ffa
Link do demka:http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1907151900-de_dust2.dem.zip dodatkowo dorzucam moje demko :) https://www88.zippyshare.com/v/EN0eZ2Yh/file.html oraz dla jasności dorzucam wszystkie zrobione przeze mnie ssy spakowane w winrar'a : https://www62.zippyshare.com/v/yEfOEqlT/file.html 
STEAM_ID/IP:
# 4    "ots" 8343 STEAM_0:1:148043716  23 12:49   59    0 
Uzasadnienie:Gracz ma widoczne klatki, przynajmniej jedna osoba również nie może trafić tej, że pani . Po powiedzeniach typu ogarnij pokaz slajdów itd (raz powiedziałem leżeć w sumie może głupio, ale niestety radość nad tym, że udało mi się zabić tę osobę "wzięła górę" , że tak się wyrażę . Na jednym ss'ie widać jak napisała : "Jestem opiekunem" ile w tym prawdy nie wiem, ale z pozycji chociażby administratora mogłaby ogarnąć te klatki i nie byłoby tego problemu :)   Dodatkowo proszę o unmute :) 

Link to comment
Share on other sites


To może od początku... Nick ots - skrót od otsochodzi, wyraznie informowalem, ze nie gra Dorcia ale slabo Ci idzie ze zrozumieniem pewnych rzeczy. To grałem ja. Mam nadzieję, że zrozumiesz. Co do klatek, u mnie ich nie było, prócz Ciebie chyba nikt nic nie pisał. Jeśli były klatki to przepraszam, ja ich nie miałem. Co do mute, póki co Ci się skończyło. Tylko póki nie ma nowego pluginu. Żadnego unmute nie będzie, odpierdzielasz trzodę na serwerze. Wiele razy Cię osobiscie upominałem oraz inni admini. Płaczesz non stop przez mikrofon. Mógłbyś wreszcie pojąć, że jak Ci admin daje ostrzeżenie to powinieneś wyciągnąć wnioski. Nie zrobiłeś tego. Jeśli były lagi, biorę na klatę. Unmute z mojej strony nie będzie. Póki co wytrzymasz bez używania mikrofonu :)

Link to comment
Share on other sites


Gracz mati8423notorycznie nadużywa mikrofonu, jest opryskliwy i chamski w stosunku do adminów oraz innych graczy. Gdy któryś z adminów zwraca mu uwagę to nie reaguje, tylko "cwaniaczy". Przez mikrofon większość czasu gada zupełne bzdury, przez co inni gracze też się na niego skarżą. Moim zdaniem w 100% zasłużone mute. 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...