Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shamponeiro_! (Nie mylić z tym gościem Shamponeiro~)
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): Niemal takie samo jak staż w cs'ie.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Wpiszę 3 i tak wszystko wyjdzie w praniu.
Staż w CS-sie: 2k8 > zatem 11 lat czystego stażu na steamie.
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:20108330
Dlaczego Ty: A no dlatego, że w chwili obecnej potrzebne jest wsparcie. W ostatnich dniach zniknęło parę adminów czy to po przez degradacje, czy też rezygnacje, a powstałe w tego wyniku dziury trzeba załatać. Obecnie jest problem z podszywkami, a że znam ludzi, to wyłapuje ich bez większych problemów. Zresztą zawsze blokują bramy, więc problemu z tym nie ma. :D Karalność na serwerze zerowa, nawet pojedynczego kicka nie wyłapałem. Jedyna sytuacja, to z czasów gdy fleshe oślepiały swoich, gdzie i tak przyznano mi w sumie racje, a admin się bronił słowami zamiast dowodami.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na tyle ile najdzie mnie ochota, wnioski wyciągać z gt.
Kontakt: Tylko i wyłącznie przez forum. Kontakt przez steam dostępny dla opiekuna serwera.
Link do GameTracker'a: CLICK

Adnotacje:

Nie pełnie funkcji admina na innej sieci.  Sieć inf.... otrzymała ode mnie serwery w wyniku czego ktoś nadał mi tam rangi admina FFA,DD2. Możecie zignorować.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, proszę o nie dodawanie mi flagi vipa, jeśli admin takową posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to nie ma do czego się przyczepić, żebyś nie dostał admina. Grasz codziennie, co się chwali z jednej strony, bo jako admin to powinieneś. Wiek masz dobry, na mikro słyszałam kilka razy... Co do znajomości AMXX, jak czegoś nie będziesz wiedział, to na pewno Ci ktoś pomoże na początku albo od tego masz internet żeby się podszkolić w AMXX. Jak sam wspomniałeś nie byłeś karany nigdy na serwerze, to już w ogóle jest na plus moim zdaniem. Ludzie Cię znają, a przynajmniej stali gracze. Wszystko jest na plus, więc powodzenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na mikro słyszę bardzo rzadko, ale słyszę.... to z momentem otrzymania admina pewnie się zmieni :) Opanowany, kulturalny, często zgłaszany za skilla na u@ ;) 

AMX trudny nie jest parę min z poradnikiem i da radę :) 

Wiek +

Kultura +

Godziny +

Staż +

JESTEM ZA, okresem próbnym! (chyba pierwszy raz od ho ho ho ) 

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy kiedyś zaczynał, a wydaje mi sie, że amx idzie raz dwa ogarnąć. GT jest całkiem ładne, to w sumie na plusie. Wiem i kultura zdecydowanie na plus. W sumie to, że nie używasz tak często micro z jednej strony dobrze, bo po co zbędnie dyskutować na serwerze. :)

Osobiście jestem na tak, adminów trzeba - tym bardziej ogarniętych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się tu rozwodził ;) Wszystko się zgadza. Na serwerze gra już bardzo długo, zna zasady i graczy. No może faktycznie trochę mało na mikro się udziela, ale wszystko można naprostować ;) Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z minusów to mogę mu wytknąć że za często mnie zabija na tym longu i nie tylko. Cała reszta na plus

ps. co to ten amx ?

Na tak. nie ma się co rozwodzić i rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...