Skocz do zawartości
Bachu

 zamknięty Zablokowanie Broni Zeus

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie gram zeusy bardzo często w grupie 3 4 osobowej. Mam w top zeus  300 kili co pokazuje ze dosyc dlugo z tego gram. Bachuj mozna dac nw np. ostrzeżenie  albo nawet bana. Ale dalej nie rozumiem co takiego sie dzieje kiedy ktos tym gra. Jezeli stoi i nie wykonuje celi  jak jest w regulaminie to najprościej zbanuj 10 min. Chcialbym zaznaczyć ze dużą ilosc z tych rund udaje sie wygrywać. jak do dzisiaj znam 3 osoby (adminow) ktorym to nie pasuje : Bachuj . Warning. WonszZeczny. 

 

Edytowane przez Matroskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro w regulaminie jest punkt o NIE kampieniu bo inaczej ban to czemu ktokolwiek może zagrać zeusem skoro aby zabić musisz w jakiś tam sposób kampić. Ten punkt w regulaminie jest bez sensu z wielu powodów tak samo jak zakaz gry zeusem. Z tego co zauważyłem ta grupka osób która od czasu do czasu gra tylko zeusami nie wyrządza żadnych szkód(nie nazwałbym tego trollowaniem), za każdym razem gry tylko kogoś zabiją dostarcza im to mnóstwo funu. Jestem na NIE z blokowaniem zeusa oraz za włączeniem negeva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przesadzajcie. Jeżeli nie wykonują celów wtedy postępujemy tak jak w regulaminie. 

Zeus to w pewnym sensie forma rozrywki i odskoczni od strzelania więc nie będę tego zabierał graczom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...