Skocz do zawartości

  *JezuS*

  AdminONLY MIRAGE

  1 obserwujący

  O *JezuS*

  • Ranga
   Pijawka

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  142 wyświetleń profilu
  1. *JezuS*

   Skoro w regulaminie jest punkt o NIE kampieniu bo inaczej ban to czemu ktokolwiek może zagrać zeusem skoro aby zabić musisz w jakiś tam sposób kampić. Ten punkt w regulaminie jest bez sensu z wielu powodów tak samo jak zakaz gry zeusem. Z tego co zauważyłem ta grupka osób która od czasu do czasu gra tylko zeusami nie wyrządza żadnych szkód(nie nazwałbym tego trollowaniem), za każdym razem gry tylko kogoś zabiją dostarcza im to mnóstwo funu. Jestem na NIE z blokowaniem zeusa oraz za włączeniem negeva.
  2. *JezuS*

    odrzucone

   Jestem na tak : + doświadczenie + znajomość SM + GT
  3. *JezuS*

    pozytywne

   Twój nick podczas gry: *JezuS* Aka Big Siusiak Godzina, data zdarzenia: 17:40 03/07/2019 Mapa:de_mirage STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:193205700 Uzasadnienie: Dostałem już unbana na pochylni (LINK: https://pochylnia.pl/topic/121222-niesłuszny-ban-za-cheaty/?tab=comments#comment-528561). Dostałem bana na pochylni za niby cheatowanie na innym koncie, sprawe już sobie wyjasnilismy z adminem z tamtego forum co skończyło się unbanem. Tutaj na głównym koncie dostałem bana za duplikowanie kont. @WaRninG1
  4. *JezuS*

   Twój nick podczas gry: jakub.markulczak Godzina, data zdarzenia: 17:30 około 03/07/2019 Mapa: de_mirage STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:507368932 Uzasadnienie: dostałem bana od admina Lambert0 na serwerze 145.239.237.105:27100 za czitowanie. Nie było to moje główne konto, a konto "incognito". Po banie na tym serwerze wszedłem na moje główne konto a potem na ONLY MIRAGE na multi-head na którym mam admina, dostałem bana na tym koncie bo nie wiedziałem że te serwery są jakoś połączone. Sytuacje oczywiście moge wyjaśnić bo nie czitowałem, według mnie ban niesłuszny.
  5. *JezuS*

   Moim zdaniem przydałby się taki efekt wizualny wyróżniający adminów od graczy.
  6. *JezuS*

    zaakceptowane

   Jestem na duże TAK, chętnie chciałbym cię widzieć w naszym zespole. Dlaczego : + wiek + gt + aktywność Z tego co do tej pory zauważyłem jesteś osobą na prawde godną tego stanowiska, nie wchodzisz w kłótnie, umiesz rozwiązywać spory między graczami pomimo tego że nie musisz tego robić, jesteś osobą miłą i raczej szczerą. Pozdrawiam.
  7. *JezuS*

    odrzucone

   Jestem na nie: - Aktywność - wiek I ogólnie nie wydaje mi się żebyś był dobrym adminem, charakter mi nie odpowiada,
  8. *JezuS*

    pozytywne

   Niestesty nie mam jak podać ssów tej sytuacji bo demka nie moge odpalić ale jeżeli chcesz się dowiedzieć dlaczego dostałeś bana na 30 min (teraz zdaje sobie sprawę że powinien to być ban na 10 a nie 30minut) to zobacz co napisałeś o tych cheaterach. Nie pamiętam dokładnie ale było to coś bardzo wulgarnego, zdanie składające się z chyba z 8 słów a ty dałeś tam 6 przekleństw i obelg EDIT:Wcześniej również dostawałeś upomnienia ode mnie na chacie abyś przestał wyzywać itp.
  9. *JezuS*

    zaakceptowane

   Jestem na tak : +gt +aktywność (jest na serwerze praktycznie codziennie oprócz tej nieobecności) +pomocny i uprzejmy.
  10. *JezuS*

    zamknięty

   Jestem za zwróceniem punktów lub innym działaniem w tym kierunku no bo jednak starali się i nabijali tę topkę.
  11. *JezuS*

    zaakceptowane

   Jestem na tak.
  12. *JezuS*

   Czyś czyś
  13. *JezuS*

    odrzucone

   Ogólnie jestem na nie : +wiek -doświadczenie -mała aktywność No i kopiowanie czyjegoś komentarza pod własnym podaniem a potem wklejanie je na podanie innej osoby jest dziecinne.
  14. *JezuS*

    odrzucone

   Całościowo jestem na tak, pomimo niedawnego dołączenia do serwera + wiek + doświadczenie + sm - gt Tak jak sam autor pisze jest on opanowany przyjacielski i pomocny kc<3
  15. *JezuS*

    zaakceptowane

   @RXx Bardzo spinający gracz, no dobra czasem się spinam ale na pewno mniej niż przeciętny gracz na tym serwie(podaj mi jakiś przykład) Płacze o czity XD rozumiem że w momencie kiedy mówie że jestem pewien że ktoś ma cheaty a po minucie dostaje bana to to już jest płacz, a poza tym daj mi dowód ziomek W samej grze jak i na tsie mam doświadczenie
  ×